Інсталяції

Шоупрограма океанаріуму на основі акустики JBL Professional

Оприлюднено

Для підсилення живих виступів в океанаріумі Maxell Aqua Park Shinagawa його обладнали акустичними системами світового класу JBL AWC та підсилювачами Crown.

Адміністрація океанаріуму Maxell Aqua Park Shinagawa у співпраці з HARMAN Professional Solutions впровадила передову аудіосистему, яка підсилила видовищність живих вступів, надавши можливість глядачам повноцінно поринути у красу морського життя.

Maxell Aqua Park Shinagawa – океанаріум, розташований посеред Токіо в районі Шинагава. Maxell демонструє відвідувачам таємничий і барвистий морський світ. Океанаріум пропонує глядачам широкий спектр програм, що демонструються у відповідності до сезону та популярних тенденцій. Особливим попитом у відвідувачів користується зал «The Stadium» – локація з масивним круглим басейном, в якому виступають дельфіни.

Для збалансованого звукового покриття інсталятори використали водонепроникні акустичні системи серії AWC від JBL разом із підсилювачами Crown та низкою інших аксесуарів від HARMAN. Ця нова система забезпечує рівномірне покриття на всій площі майданчика, гарантуючи, що кожен глядач отримує однаковий досвід прослуховування.

У залі «The Stadium» встановили акустичні системи JBL серії AWC. Інсталятори обрали саме цю серію за її якість звуку та стійкість до погодних умов. Акустика витримує бризки морської води, а також демонструє хорошу продуктивність в агресивному середовищі, наприклад, у залі басейну. Сабвуфери JBL AWC15LF додають низьких частот.

Разом з акустичними системами серії AWC встановили підсилювачі Crown DCi 4|600N та цифрові аудіопроцесори BSS BLU-160, що дозволило здійснювати гнучкий контроль над 16-ма вихідними каналами акустичних систем серії AWC. Крім того, для додання якісних, реалістичних звукових ефектів до рухомих об’єктів, ввели систему управління, що забезпечує відображення проекції звуку на 360 градусів. Додатковою перевагою цієї конфігурації є те, що всі виходи можуть контролюватися будь-яким ПК з операційною системою Windows за допомогою HiQnet Audio Architect.

 

pro.komora.com