Онлайн-трансляції для церков: обладнання та рішення. Запис вебінару від “Комори”

Під час онлайн-події Сергій поділився готовими рішеннями для трансляцій, що включають в себе мікрофони AKG, прилади обробки звуку – мікшерні пульти Soundcraft, професійне світлове обладнання Elation Professional, прилади керування світлом Obsidian, програми для трансляцій та онлайн-сервіси для розподілення відеопотоку на різні соцмережі, а також відеокамери для різних технічних завдань.

Футбольний стадіон ФК “Метц” оновили до 30000 місць та озвучили JBL Professional

Домашній стадіон команди вищої ліги “Метц” – найбільший спортивний стадіон у Лотарингії – свого часу побудували у 1923 році. Нещодавно його відремонтували та збільшили кількість сидінь до 30 000. Для заміни застарілої аудіосистеми стадіону французькі інтегратори обрали акустичні системи JBL Professional.

Новий компактний світловий прилад Elation KL PAR FC для телебачення та кіно

Нідерландська компанія Elation Professional випустила новий світловий прилад KL PAR FC. Це новий компактний PAR високої потужності, що забезпечує повний спектр кольоропередачі та рівномірне покриття. Прилад має широкий діапазон насичених та пастельних кольорів завдяки ефективному драйверу RGBMA та оптимізований для спеціальних вимог щодо білого світла у кіно та телебаченні.

Мікрофони Austrian Audio OC818 використали під час 63-ї церемонії Греммі

Попри пандемію, церемонія вручення музичних нагород Grammy Awards відбулася 14 березня 2021 року. 63 щорічна премія GRAMMY Awards виглядала трохи інакше, але, як і минулого року, Майкл Ебботт, що відповідав за озвучення шоу, використав кілька пар австрійських мікрофонів Audio OC818 для визвучення барабанних сетів артистів.