Світлові прилади Martin освітили сади готелю Parkroyal в Сінгапурі

Parkroyal Collection Marina Bay – це садовий готель у центральному районі Сінгапура. Щоб покращити сервіс, готель потребував системи освітлення, що передбачало б програмоване світлове шоу для щогодинного запуску. Крім того, готель поставив за мету перетворити садовий атріум у футуристичний світ світла та звуку.

Компанія Fonestar розвиває екологічне виробництво звукового обладнання

Нещодавно “Комора” стала ексклюзивним дистриб’ютором компанії Fonestar в Україні. Fonestar – іспанський виробник професійного звукового та світлового обладнання, а також систем AV комутації. Компанія працює на ринку вже 75 років, що визначає її як компанію зі сталим розвитком та ефективним використанням енергоресурсів.

Austrian Audio випустила нові сценічні мікрофони студійної якості звучання

Кожен капсуль виготовляється вручну на виробництві Austrian Audio у Відні. Поєднання низького еквівалентного рівня шуму (19 дБ) та високого рівня максимального звукового тиску (150 дБ) створює широкий динамічний діапазон для мікрофона. Таким чином він володіє усіма важливими характеристиками студійного мікрофона, будучи водночас пристосованим до щоденного сценічного використання.

У кінопалаці Kassel (Німеччина) встановили понад 500 акустичних систем JBL та 100 підсилювачів Crown DCi-N

Кінопалац Kassel – популярне туристичне місце та архітектурна пам’ятка міста. Кінотеатр включає 15 залів на 1800 місць із технологіями IMAX, 4DX та ScreenX. Щоб забезпечити якісний звук, Кінопалац Kassel встановив нові кіносистеми JBL Professional, які містять понад 500 гучномовців JBL та 100 підсилювачів Crown DCi-N.

Міжнародний стадіон у Каїрі працює на лінійних масивах JBL VTX

Міжнародний стадіон у Каїрі – це багатофункціональний заклад з чотирма критими спортивними майданчиками, спроектований за олімпійськими стандартами. Головний зал передбачає 16900 посадкових місць. Протягом двох тижнів у січні 2021 року тут відбувався Чемпіонат світу з гандболу серед чоловіків у 2021 році.

«Комора» стала ексклюзивним дистриб’ютором компанії Fonestar в Україні

Fonestar – іспанський виробник професійного звукового та світлового обладнання, а також систем AV комутації. Свою історію Fonestar веде з 1947 року, будучи сімейним бізнесом, який за 75 років успішного розвитку розширився представництвами в понад 60-ти країнах по всьому світу.

Семінар для звукорежисерів у Чорноморську: теорія світла та огляд можливостей світлових приладів Elation та Obsidian (відеозапис)

25-26 червня в Чорноморську відбувся семінар для звуко- та світлорежисерів, в рамках якого Сергій Шевчук виступив з лекцією, що складалася з двох частин. У першій частині учасники семінару ознайомилися з теорією світла: джерела, якість, основні показники, протоколи керування.

Семінар для звукорежисерів у Чорноморську: мікшерні пульти Soundcraft Ui 24r (відеозапис трансляції)

25-26 червня в Чорноморську відбувся семінар для звукорежисерів, в рамках якого Владислав Коломієць провів практичну лекцію. Основну частину лекції складав огляд та практичне застосування мікшерного пульта Soundcraft Ui24r.

Чим відрізняється «водонепроникність» і «всепогодність» акустичних систем з різним IP-захистом?

Під час вибору акустики для довготривалого використання на відкритому просторі важливо знати, що вона витримає випробування погодою. Екстремальні температури, вітер, вологість, ультрафіолетове випромінювання, дощ і рівень солоності здатні спричинити вихід з ладу гучномовців, якщо тільки вони не розроблені спеціально для виживання у жорстких умовах.

Навушники Austrian Audio Hi-X65: нова розробка австрійських інженерів

Магнітне кільце разом з покритою міддю алюмінієвою звуковою котушкою, зменшує вагу мембрани та котушки, надаючи мембрані більше рухливості. Водночас завдяки оптимальному розміру драйвера 44 мм компенсується коливання діафрагми. Усе це дозволяє системі швидше реагувати на імпульси.

Професійне рішення від Harman Professional для кіберспортивної арени в Лас Вегасі

Esports Arena Las Vegas – це багаторівнева арена для кіберспорту, що займає площу більше 9000 кв. м, та обладнана спеціальною змагальною зоною, телескопічними сидіннями, площею для щоденних турнірів, VIP-кімнатами, двома барами, а також – ультрасучасними студіями трансляції та продакшену.

Обладнання HARMAN забезпечило професійний звук для столичного Кафедрального собору св. Павла у Новій Зеландії

Оновлена звукова система охопила передній неф, основну зону собору, що були покриті за допомогою акустичних систем JBL Intellivox DS280, які характерні чудовою розбірливістю мови у всій зоні акустичного покриття, зберігаючи послідовний рівень звукового тиску на відстані до 34 метрів.

Martin Professional випускає новий продукт та запрошує на презентацію онлайн

Деталі нового продукту наразі не розголошуються. Презентацію проведе продакт-менеджер Martin Professional Вутер Верлінден.

Вутер Верлінден почав займатися світлом у віці 14 років, а в 2009 році приєднався до компанії Martin Professional на посаді менеджера проектів Martin Visual Solutions

Онлайн-трансляції для церков: обладнання та рішення. Запис вебінару від “Комори”

Під час онлайн-події Сергій поділився готовими рішеннями для трансляцій, що включають в себе мікрофони AKG, прилади обробки звуку – мікшерні пульти Soundcraft, професійне світлове обладнання Elation Professional, прилади керування світлом Obsidian, програми для трансляцій та онлайн-сервіси для розподілення відеопотоку на різні соцмережі, а також відеокамери для різних технічних завдань.

Футбольний стадіон ФК “Метц” оновили до 30000 місць та озвучили JBL Professional

Домашній стадіон команди вищої ліги “Метц” – найбільший спортивний стадіон у Лотарингії – свого часу побудували у 1923 році. Нещодавно його відремонтували та збільшили кількість сидінь до 30 000. Для заміни застарілої аудіосистеми стадіону французькі інтегратори обрали акустичні системи JBL Professional.

Новий компактний світловий прилад Elation KL PAR FC для телебачення та кіно

Нідерландська компанія Elation Professional випустила новий світловий прилад KL PAR FC. Це новий компактний PAR високої потужності, що забезпечує повний спектр кольоропередачі та рівномірне покриття. Прилад має широкий діапазон насичених та пастельних кольорів завдяки ефективному драйверу RGBMA та оптимізований для спеціальних вимог щодо білого світла у кіно та телебаченні.

Мікрофони Austrian Audio OC818 використали під час 63-ї церемонії Греммі

Попри пандемію, церемонія вручення музичних нагород Grammy Awards відбулася 14 березня 2021 року. 63 щорічна премія GRAMMY Awards виглядала трохи інакше, але, як і минулого року, Майкл Ебботт, що відповідав за озвучення шоу, використав кілька пар австрійських мікрофонів Audio OC818 для визвучення барабанних сетів артистів.