Про Harman Professional

Розташована в Northridge, California, компанія Harman Professional є частиною корпорації Harman International IndustriesInc. – провідного виробника високоякісного звукового та світлового обладнання й інформаційно-розважальних систем для дому, автомобілів, а також для професійного використання. Акції компанії продаються на Нью-Йоркській фондовій біржі під індексом HAR.

Harman Pro – найбільша в світі компанія-виробник професійного звукового і світлового обладнання. Harman Pro включає дочірні компанії: AKG Acoustics, AMX, BSS, Crown, dbx, DigiTech, JBL Professional, Lexicon, Martin, Soundcraft і Studer. Ці компанії проектують, створюють і просувають на ринку професійні аудіо- та візуальні продукти для запису і трансляції, для музикантів, кінотеатрів, турових компаній і професійних акустичних систем.

Можливо, Ваш улюблений трек був записаний використовуючи мікрофони AKG, зведений через професійні студійні монітори JBL на мікшерній консолі Studer. Звук, який ви чуєте на живому концерті, музику з кінофільму, який переглядаєте у своєму улюбленому кінотеатрі, швидше за все відтворює професійне звукове обладнання від компанії Harman.

День за днем розробники, інженери та маркетологи Harman Professional вдосконалюють гучномовці і системи електроніки, від яких залежать турові компанії, звукорежисери, виконавці та професіонали галузі в усьому світі.

Світові інсталяції Harman Professional:

  • Арени: Staples Center (Los Angeles), O2 ARENA (London), Ulker Arena (İstanbul), Palace at Auburn Hills, American Airlines Arena, Honda Center та інші
  • Чемпіонат світу з футболу 2002 (Південна Корея)
  • Олімпійські ігри у Китаї  2008 (всього 14 арен)
  • Олімпійські ігри у Канаді 2008
  • Чемпіонат світу з футболу 2010 (Південна Африка)
  • Футбольні стадіони: Арсенал, Вемблі, Манчестер Юнайтед, Ньюкасл, Челсі, Лужники, Варшава, Вроцлав, Ґданськ, Кроук Парк