Статті

Як віддалено керувати Onyx через Touch OSC? (відеоурок)

Оприлюднено

Керувати світловими приладами з власного смартфона чи планшета – це зручно! Таку можливість пропонує додаток Touch OSC, що працює на вашому віддаленому пристрої через мережу Wi-Fi за допомогою спеціального робочого шару Onyx.

Touch OSC працює як на Android та iOS, так і на Windows. Це платна програма, що коштує всього 5$, проте надає широкі можливості віддаленого керування світловим шоу.

Щоб налаштувати додаток на роботу з Onyx, вам потрібно встановити його на ваш пристрій. У даній статті ми розглянемо, як підключити робочий шар до пристроїв на iOS та Android.

Як встановити робочий шар Onyx на Touch OSC для iPhone, iPad?

 1. Завантажте додаток Touch OSC на пристрій (офіційний лінк: https://apps.apple.com/ru/app/touchosc/id288120394)
 2. Завантажте файл робочого шару на комп’ютер зі встановленим iTunes (на Windows або на Mac). Зверніть увагу, що для коректної роботи iTunes повинен бути оновленим до останньої версії. Файл завантажуємо за лінком: https://obsidiancontrol.app.box.com/s/d836p8fgfh2hs72uulfb8z7e0fx5l81h. Версія iPhone, iPad файлу підходить також для пристроїв на Android.
 3. Підключіть смартфон або планшет до комп’ютера зі встановленим iTunes через USB та перейдіть до меню пристрою: Налаштування – Загальні файли – Touch OSC.
 4. Натисніть «Додати файл» та оберіть потрібний файл з розширенням *.touchosc.
 5. Оберіть файл, який ви щойно завантажили з сайту Obsidian для iPhone чи iPad, та завантажте його до переліку в iTunes.
 6. Синхронізуйте пристрої за допомогою iTunes та натисніть «Готово».
 7. Від’єднайте пристрій та перейдіть до меню налаштування (права верхня кнопка, подвійне натискання).
 8. Оберіть у пункті «Вигляд / Layout» файл, який ви перенесли з комп’ютера.

Ваш робочий шар для віддаленого керування Onyx через Touch OSC на базі iOS готовий. Вам доступно 6 вкладок, що дають можливість керувати світловими приладами та шоу.

Як встановити робочий шар Onyx на Touch OSC для Android?

 1. Завантажте додаток Touch OSC на пристрій (офіційний лінк: https://play.google.com/store/apps/details?id=net.hexler.touchosc_a)
 2. Завантажте файл робочого шару на пристрій (смартфон або планшет). Файл завантажуємо за лінком: https://obsidiancontrol.app.box.com/s/d836p8fgfh2hs72uulfb8z7e0fx5l81h. Версія iPhone, iPad файлу підходить також для пристроїв на
 3. Увійдіть в меню налаштування програми Touch OSC та перейдіть у вкладку «Вигляд / Layout». У крайньому верхньому куті натисніть на «+», щоб додати файл робочого шару, який ви щойно завантажили.

Ваш робочий шар для віддаленого керування Onyx через Touch OSC на базі Android готовий.

pro.komora.com