Події

Вебінар “Студійні мікрофони та навушники Austrian Audio. Австрійська якість” [3 квітня, 14:00]

Оприлюднено

Запрошуємо вас взяти участь у вебінарі “Студійні мікрофони та навушники Austrian Audio. Австрійська якість”, що відбудеться 3 квітня (п’ятниця) о 14:00.

Програма вебінару:

  • огляд компанії Austrian Audio
  • CKR12 – капсулі ручної роботи
  • студійний конденсаторний мікрофон Austrian Audio OC818
  • програма Polar Pilot
  • Bluetooth-ключ Austrian Audio OCR8
  • плагін PolarDesigner
  • огляд навушників Austrian Audio Hi-X55

Ведучий – Владислав Коломієць, “Комора”.

Мова вебінару – українська.

РЕЄСТРАЦІЯ

Всі ми любимо хеппі-енди – і те, що могло стати кінцем видатного аудіовиробництва в Австрії, перетворилось на нову епоху оновлень та інновацій. Після того як корпорація Harman Professional вирішила закрити свої виробничі потужності AKG у Відні 2017 року, група колишніх інженерів та керівників AKG вирішила почати все з нуля.

Всього за 22 місяці вони створили нову компанію, яка отримала назву Austrian Audio. Придбавши приміщення для головного офісу, приміщення та обладнання для досліджень та розробок (включаючи одну з престижних безехових камер AKG), вони створили вісім нових продуктів, всі з яких були представленні у Франкфурті на початку квітня 2019 року.

Головним надбанням компанії є великодіафрагмові, конденсаторні мікрофони OC18 та OC818. Обидва мікрофони базуються на високоякісному капсулі CKR12, розробленому та зібраному вручну провідними австрійськими фахівцями з багаторічним досвідом в звуковій інженерії.

Особливою перевагою мікрофонів Austrian Audio є розроблений власноруч австрійськими інженерами мобільний додаток Polardesigner, який абсолютно безкоштовний і є сумісним з ОС IOS та Android та дає можливість бездротового керування полярністю мікрофонів.

Окрім того віденськими інженерами були представленні дві пари професійних студійних навушників Austrian Audio Hi-X50 та Hi-X55.