Статті

Тест на міцність акустичної системи JBL EON 600 (відео)

Оприлюднено

Тест на міцність акустичної системи JBL EON 600.
Озвучення – Назар Стригун (студія “Комора”)

Привіт! Мене звуть Нейт Багліо з JBL Professional. Декілька місяців тому ми зняли відео, де я штовхаю на підлогу гучномовець, щоб продемонструвати, що Серія EON 600 достатньо міцна і витримує будь-які знущання. Наші користувачи запитують, що трапиться, якщо він впаде з триподу під час програвання. Саме зараз ви чуєте, як він відтворює звук, тож поглянемо, що ж з ним станеться.

Ну що, працює?
Здається, все добре.

Тож ми бачимо, що EON 600 все ще програє аудіо. Я вважаю, що з ним все добре. Ніяких видимих пошкоджень. А тепер ми його зіштовхнемо з більшої висоти і впевнимося, що він і після цього так само справно працює.

Ну що, витримав тест? Звісно, витримав! І досі програє аудіо. Трохи потертий, але загалом все добре.

Ми маємо гучномовець, достатньо міцний, щоб з ним нічого не сталося при падінні. Але подивимось, що з ним можливо станеться, якщо скинути його з даху будинку.
(Не повторюйте цього вдома).

Поглянемо, що трапилось з бідолахою.
Що в нас тут… деякі пошкодження… ось тут збоку. Відвинтилася гайка, тріснув корпус, очевидно він приземлився саме на цю сторону. Загубив декілька гвинтів з підсилювача. Держак справний.

Ми щиро не радимо вам кидати гучномовці з будинку, але наразі ви можете спати спокійно – після будь-яких падінь ваш EON 600 працюватиме так, як і повинен працювати.

pro.komora.com