НовинкиСтатті

Рецензії критиків на студійні навушники AKG K371

Оприлюднено

Повнорозмірні закриті складані студійні навушники AKG K371 отримують нові відгуки. Досягнувши балансу між якістю звуку професійного рівня та дизайном, навушники K371 поєднують акустичну продуктивність зі зручним та портативним формфактором.

З рецензії видання Forbes:

«Навушники AKG K371 встановили стандарт для студійних навушників у доступній ціновій категорії. Вони чудові і володіють, мабуть, найкраще збалансованим звуком, який мені доводилося чути серед будь-яких провідних навушників майже у всіх цінових категоріях.

У даній ціновій категорії навушники AKG K371 насправді важко перевершити, і вони встановили стандарт для студійних навушників подібної вартості, якого повинні дотримуватися інші виробники. О… і вони також дуже добре звучать при підключені до смартфона», – Марк Спарроу.

З рецензії видання Medium:

«Навушники AKG K371 пропонують, мабуть, найкраще співвідношення ціни та продуктивності звуку у форматі RAW. Це мій вибір для критичного прослуховування і мій новий стандарт для написання рецензій у майбутньому.

Їх звучання надзвичайно рівномірне та нейтральне. Басовий відклик добре розширений, але щільний, чистий і точний. На найнижчих частотах існує невеличкий «розгул», який насправді виявляється тільки під час прослуховування більш агресивного матеріалу, проте відтворення звуку залишається точним, а басові частоти ніколи не переливаються у середній діапазон.

Середній діапазон приємний. Тут живе велика частина музики, а вокал, зокрема, має у цих навушниках реалістичне «живе звучання». Немає гостроти, незібраності звучання або інших очевидних загальних недоліків.

Обравши правильну пісню, ви відчуєте, ніби колектив грає безпосередньо для вас», – Алекс Роу

З рецензії видання MajorHiFi:

«В цілому, навушники AKG K371 – це великий потенціал за $149! Вони сконструйовані надзвичайно добре, мають велику гармонійну багатогранність та ефективність. Крім того, вони володіють приємним відчуттям просторового продовження та акустичного зображення, особливо – як для своєї цінової категорії», – Стеф Дарвін

З рецензії видання Headphonesty:

«Навушники K371 – одні з найкращих закритих навушників, які ви можете знайти у ціновій категорії «нижче 300 доларів США». Вірогідно, це найкращі навушники, якщо ви цінуєте портативність, ізоляцію та тональність.

У порівнянні з найліпшими відкритими навушниками у ціновій категорії «нижче 200-300 доларів США», більшість закритих навушників мають серйозні недоліки; зазвичай, це погана ізоляція, невтішна якість звуку або надмірна громіздкість. Навушників K371 не стосується жодна із цих проблем», – Жан Моше

Ознайомтеся із YouTube-оглядами навушників AKG K371

Відеоогляд від користувача metal571:

«Це одна з найважливіших моделей закритих навушників серед тих, які вийшли впродовж двох останніх років. Це також перша модель навушників, у специфікації якої чітко вказана відповідність кривій частотного відклику HARMAN, і це зовсім не єдина їхня перевага. Навушники поєднують в собі пристойну для своєї цінової категорії деталізацію, баси з малими гармонічними спотвореннями і хороше для своєї ціни акустичне зображення, а крім того – це навушники, які не потрібно еквалізувати».

«Як на мене, те, що я почув від AKG K371 – це стандарт для закритих навушників у цій ціновій категорії. Усі навушники вартістю менше 200 доларів ви захочете порівнювати із цією моделлю».

Відеоогляд від користувача Bad Guy Good Audio Reviews:

«Коли я побачив цінник на навушниках K371, то сильно розгубився, а під час прослуховування – відчув себе розгубленим іще більше. 150 доларів? Справді? Ці навушники виготовлені авторитетним брендом, мають прекрасну основу для подальшої настройки за бажанням користувача, а їхня якість дійсно приємна для продукту у цьому ціновому діапазоні».

Відеоогляд від користувача Cinema Sound:

«По-перше, навушники K371 – є дійсно дуже, дуже зручними. Вони відмінно «сидять», тож ви можете носити їх годинами. По-друге, навушники справді дуже якісні, що стає зрозуміло під час прослуховування, запису та озвучування, оскільки вони мають невеличке високочастотне підсилення та хороші, чіткі низькі частоти».

Відеоогляд від користувача Noisegate:

«Ідеально підходять для музичних продюсерів, творців контенту, подкастерів, студійного прослуховування та зведення, ну і, звичайно, для звичайного прослуховування – модель K371 не має бар’єрів».

pro.komora.com