Новинки

Реліз програмного забезпечення V6.2 для всіх консолей Soundcraft Vi серій ’00 і ‘000

Оприлюднено

Soundcraft оголосив про випуск нової версії програмного забезпечення V6.2 для всіх консолей Vi200, 400, 600, 2000, 3000, 5000 та 7000.

Оновлення містить нову важливу функцію – дзеркальне копіювання (Mirroring), яке дозволяє об’єднувати консолі в одну мережу і використовувати їх для дистанційного керування одна одною. Цю функцію можна застосовувати як для резервного копіювання, так і для дистанційного керування. Вона також дає можливість більш гнучкого керування з планшета, оскільки програма Virtual Vi, запущена на планшетному ПК чи ноутбуці, тепер може використовуватись для повноцінного дистанційного керування в режимі онлайн. Зверніть увагу, що аудіо об’єднання (лінкування) стейджбоксів не підтримується функцією дзеркального копіювання.

Друга нова функція: можливість призначати вхідні канали на шари Master (Control) Bay. Раніше вона була лише у Vi2000, а тепер доступна і для інших пультів Vi ’00 та ‘000. Цю функцію доповнено можливістю доступу до обробки каналів з екрану Master Vistonics (шляхом виокремлення потрібних входів) та сполучення сторінок вхідних і вихідних фейдерів.

Оновлення також містить значну кількість виправлень помилок і поліпшень стабільності роботи програми. Рекомендуємо встановити його якнайшвидше на всі консолі серій ’00 та ‘000. Show файли, зроблені у версіях V5.x, V6.1 та на інших пультах Vi, повністю сумісні з версією V6.2 і навпаки.

soundcraft2

Нові можливості

  • Додано функцію дзеркального копіювання, що дозволяє об’єднати два пульти через порти HiQnet Ethernet для паралельної роботи
  • В розділі Menu/System/Network додано сторінку Mirroring Setup (установки дзеркального копіювання). Тут є доступ до режимів master/slave та функцій, які можна вибрати для дзеркального копіювання
  • Вимірювальні прилади консолі мають можливість реагувати на аудіо сигнали від  локального або віддаленого пульта
  • Пульт дистанційного керування ViSi iPad може використовуватись паралельно з дзеркальним копіюванням і може керувати консолями Vi200/400/600, включаючи EQ/Dynamics (потрібна версія ViSi 3.2, доступна на app store)
  • Програму Virtual Vi тепер можна застосовувати як онлайн контролер паралельно з консоллю за допомогою функції дзеркального копіювання і використовуючи планшет чи ноутбук в якості другої консолі
  • Додано можливість призначати вхідні канали на фейдери Control Bay (опція вже присутня у моделі Vi2000). Це додає зручності в компонуванні робочої поверхні та дає доступ до синхронних фейдерів
  • Можливість пов’язати будь-яку сторінку вхідних фейдерів із будь-якою сторінкою вихідних фейдерів, що дозволяє змінити всі налаштування фейдерів на панелі в один клік
  • Можливість доступу до обробки вхідних каналів, керування їх маршрутизацією та вхідними рівнями на екрані Master Vistonics після виокремлення потрібного каналу

Зверніть увагу, що це оновлення програмного забезпечення не може бути встановлене на моделі Vi2, 4 або 6. Для оновлення цих консолей до версій Vi200, 400, 600 потрібно встановити в них модулі розширення Control Module Upgrade Vi200/400/600.

vi600-control-modulevi600-boot-logo-photo

Офлайн-редактор

Доступна також оновлена версія програми Virtual Vi Offline Editor, яка дозволяє попереднє програмування Show файлів і на додачу дає можливість підключення до іншої консолі в якості дистанційного пульта онлайн-керування.

soundcraft1

Де знайти оновлення програмного забезпечення?

Завантажити оновлення можна вже зараз на сайті Soundcraft: www.soundcraft.com

  • Зі сторінок продукту в моделях Vi400/600 або Vix000: прокрутіть сторінку вниз до розділу “Завантаження” і перегляньте пункт “Програмне забезпечення”.

Інструкції з оновлення

Зверніть увагу, що серії Vi ’00 і ‘000 використовують режим глибокого сну, що дозволяє швидке завантаження. Це означає, що під час оновлення програмного забезпечення необхідно ретельно дотримуватися спеціальної процедури. Будь ласка, завантажте і прочитайте інструкції з оновлення перед тим, як розпочати оновлення. Якщо у вас виникли будь-які питання або проблеми з оновленням, будь ласка, зверніться до служби підтримки за адресою soundcraft.support@harman.com.

pro.komora.com