Ресторани

Vino e Cucina, літній майданчик, Київ

Оприлюднено

Атмосферний ресторан італійської кухні в історичній частині старого Києва – Vino e Cucina – пропонує зануритися в атмосферу середземноморської гостинності та смаку. Це саме той випадок, коли кулінарія нерозлучно поєдналася з музикою.

Заклад займає три поверхи, що представляють гастрономічні зони. На верхньому розташовується зала ресторану, родзинкою якої є жива музика. Салат Капрезе, Фріттата, Брускетта, Качукко, Каннолі… Від самих лише назв цих страв уява переносить нас у сонячну Італію. Але крім уяви в хорошому ресторані обов’язково має грати якісна музика. І хоча смак і музика можуть існувати окремо, та разом вони відчутно підсилюють одне одного. Якісний звук у тандемі з вишуканою кухнею у добрій компанії – ось секрет вдалого походу в ресторан, чи не так?

Перший поверх займає піцерія. Ну звісно! Як можна уявити собі справжню італійську атмосферу без цього геніального «винаходу» кулінарного мистецтва, створеного римлянами дві тисячі років тому. Піца давно стала «надбанням людства», загальнонаціональною стравою. Її готують в усіх куточках світу, від Мельбурна до Монреаля. Та все ж, коли йдеться про неї, то на думці завжди Італія. Ресторан Vino e Cucina вигідно обіграв цю тему, створивши затишну атмосферу італійської піцерії.

Подібно до скарбу, захованого в глибині, своєрідною перлиною закладу є колекція вин та окрема сирна кімната, що розташувалися у цокольному приміщені. Колекція з тисячі вин з усього світу, ста видів шампанського та п’ятдесяти видів традиційної італійської ґраппи завоює прихильників серед поціновувачів найрізноманітніших смаків. Можна дегустувати, замовляти на стіл, придбати до дому.

Професійне звукове рішення від фахівців «Комори» дозволило забезпечити автентичну атмосферу італійської кухні завдяки кваліфікованому підходу інсталяторів та обладнанню світового рівня від корпорації Harman Professional Solutions.

УБСП «Комора» – офіційний представник Harman Professional Solutions в Україні.