Стадіони

Стадіон Чорноморець, Одеса

Оприлюднено

29 листопада 2011 відбулося відкриття оновленого одеського стадіону Чорноморець, який є найбільшою спортивною спорудою півдня України. Відтепер місткість стадіону становить 34164 глядачів, на ньому проходять матчі чемпіонату України із футболу, матчі збірної України, концертні акції.

Важливою складовою цього комплексу є звукове забезпечення спортивних чи інших міроприємств, які відбуваються на стадіоні. Це і оповіщення, і фонова музика, концертні акції. По периметру стадіону розміщена чисельна кількість кластерів, які складаються із широкосмугових акустичних систем та суббасів, які озвучують трибуни та футбольне поле. Для забезпечення розподілу звукових трактів до підсилювальних систем, які також розміщені по периметру стадіону, були застосовані процесорно-матричні системи від всесвітньо відомої компанії BSS Audio, яка входить до складу корпорації Harman Pro.

Головним процесором є BSS Soundweb London BLU-160, який забезпечує маршрутизацію, обробку, контроль вхідних та вихідних сигналів. Оскільки загальна довжина лінії передачі звуку до підсилювальних систем становить близько 1 км, то необхідна певна кількість процесорів-розширювачів, які розміщені біля кожної системи підсилювачів. В цьому випадку використовувались 8 вихідних розширювачів BSS Soundweb London BLU-BOB. Подача сигналів від BLU-160-го до BLU-BOB-ів відбувається послідовно за допомогою високошвидкісної шини BLU-LINK по кабелю Cat5. Перевага BLU-LINK – простота експлуатації, можливість передачі сигналів по декілької сотнях каналів, а також контроль та управління станом підсилювачів. Протягом всього періоду експлуатації ця процесорна матрично-розподільна системи на основі BSS Soundweb London зарекомендувала себе з найкращої сторони.