Бари

Бар Hangover, Київ

Оприлюднено

У Києві на Грушевського відкрили новий заклад Hangover. «Наше місце – це похмілля під ключ. Ми організуємо вам похмілля, але одразу пропонуємо варіанти, як позбутися його наслідків», – розповідають співвласники закладу Ольга Рижик та Євген Дулін.

Співвласники завжди хотіли відкрити заклад в американському стилі, розглядали можливість відкриття традиційного дайнера – зі смаженим беконом і кавою, яку клієнтам періодично доливають офіціанти. Та врешті зробили ставку на більш широкий профіль: у Hangover окрім бургерів та макаронів із сиром є рамен і чилі кон карне.

Заклад розташовано на Парковій алеї, в будівлі 1939 року. Для колишнього ресторану «Динамо» ця будівля слугувала складом продуктів. Досі збереглася вагонетка, що доставляла запаси від складу на кухню.

Керівники кажуть: локація непроста, вона диктує вимоги. До прикладу, через статус пам’ятки архітектури вони не змогли встановити великі вікна в основній залі. До того ж старі цегляні стіни вимагають особливого підходу до декорування: кітчеві картини чи плакати в історичній будівлі не повісити.

Фішка закладу – барна стійка та стільниця на найбільшому столі в центрі зали зроблені з дубових дошок, що залишилися від розібраних дерев’яних сходів на Андріївському узвозі. Біля бару – пульт для ді-джеїв. Окремі івенти в закладі влаштовувати не будуть. Люди будуть ходити до Hangover, а не на ді-джеїв, переконані Ольга та Євген.

Звук в барі забезпечують акустичні системи JBL Professional, зокрема JBL PRX415.