Ресторани

B-Hush Lounge Bar, Київ

Оприлюднено

Розташований в самому серці міста поруч з Софіївським собором, “B-Hush Lounge Bar” є одним з наймальовничіших барів столиці з панорамою 270 градусів навколо. Лаунж-бар, що розташований на оглядовому майданчику готелю Intercontinental, відомий своїми гучними вечірками за участю популярних ді-джеїв та виконавців.

Рівномірне покриття площі і якісне звучання у головному залі створено завдяки акустиці JBL серії CBT70J, яка працює за принципом колонного лінійного масиву з дисперсією 150 градусів по горизонталі і складається з чотирьох 5-ти дюймових та 16 одно-дюймових динаміків. Завдяки своєму компактному та елегантному вигляду акустичні системи чудово вписуються в інтер’єр лаунж-бару.

Доповнюють звукову систему потужним та м’яким «низом», саб-вуфери JBL STX818S.

Варто зазначити, що головними вимогами до фонового звуку були невеликі габарити та відповідний дизайн акустичних систем, який дозволив би гармонійно поєднати їх з загальним екстер’єром тераси.

На терасі використаний комплект інсталяційної акустики JBL Control50 Pack, яка складається з саб-вуфера та чотирьох компактних за розмірами сателітів, що має збалансоване і чисте звучання та відповідає вимогам закладу високого рівня.

Звукове оформлення виконано на обладнанні корпорації HARMAN Professional, офіційним дистриб’ютором якого є компанія «Комора».

B-Hush Lounge Bar, Київ B-Hush Lounge Bar, Київ

B-Hush Lounge Bar, Київ

B-Hush Lounge Bar, Київ

B-Hush Lounge Bar, Київ

pro.komora.com