Новинки

Новинка від Elation: динамічна голова Artiste Mondrian вже у продажу

Оприлюднено

Компанія Elation Professional оголосила про вихід у продаж нового світлодіодного рухомого світлового прилада Artiste Mondrian.

Нова модель Mondrian спроектована на основі тієї ж технології, що і широко відомі прилади Artiste Monet та Artiste Rembrandt, включаючи використання ексклюзивної системи змішування кольорів Elation SpectraColor та системи ротаційного кадрування. Станом на сьогодні Artiste Mondrian – це найяскравіший, повнофункціональний світлодіодний рухомий світловий пристрій серед усіх представлених моделей Elation.

Світловий пристрій Mondrian оптимізований для формування надзвичайного рівня інтенсивності та покриття, які він реалізовує завдяки продуктивній світлодіодній матриці білого світла, потужністю 950 Вт і з температурою кольору 6500К. Перша у своєму роді світлодіодна матриця, що володіє співвідношенням 2:1 від центру до країв світлодіода для формування більш насичених, зосереджених променів та ефектів заливки, дозволяючи при цьому створювати унікальні ефекти в повітрі.

Модель Mondrian укомплектована спеціально розробленою 226-мм лінзою Plano Convex, найбільшою на ринку лінзою у категорії Perspective Control. Світловий пристрій Mondrian має вузький промінь – від 3,3 до 45 градусів – та здатний долати навіть великі дистанції.

До світлового пристрою Mondrian інтегрували систему змішування кольорів Elation SpectraColor, що пропонує традиційну палітру змішування CMY, але додає на зміну палітру RGB – ідеальну для насичених праймеріз. У поєднанні зі змінним CTO (температура кольору – помаранчевий) модель Mondrian дозволяє отримати кольори, яких раніше неможливо було досягнути: від м’яких сценічних пастельних тонів до червоних або синіх кольорів. Барви змішувача вирівнюються з 16-бітною точністю, а шестипозиційна фіксована палітра пропонує роботу з ультрафіолетовим світлом та високим індексом передачі кольору.

Система кадрування з повноцінним затемненням включає механізм необмеженого індексування та безперервного управління обертанням на 360°. Це означає, що вам більше не потрібно обертати світловий пристрій, щоб потрапити у бажану точку або освітити простір під потрібним кутом. За потреби ви можете скорегувати форму променя та кадрувати його у відповідності предметів, які слід виділити. Фігури можуть обертатися подібно гобо під час формування і трансформації, що дозволяє створювати нові творчі переходи, цікаві проекції та повітряні ефекти, які раніше були неможливими.

Світловий пристрій Artiste Mondrian пропонує комплексний пакет з 12-ти рухомих змінних скляних гобо на двох колесах та двостороннє анімаційне колесо для безмежних текстурних та багатошарових рішень. Крім того, ці ефекти можуть бути помножені за допомогою подвійних призм, а подвійні лінійні frost-фільтри можна застосовувати для рівномірного розповсюдження світла.

elationlighting.eu