Новинки

Новий компактний світловий прилад Elation KL PAR FC для телебачення та кіно

Оприлюднено

Нідерландська компанія Elation Professional випустила новий світловий прилад KL PAR FC. Це новий компактний PAR високої потужності, що забезпечує повний спектр кольоропередачі та рівномірне покриття. Прилад має широкий діапазон насичених та пастельних кольорів завдяки ефективному драйверу RGBMA та оптимізований для спеціальних вимог щодо білого світла у кіно та телебаченні.

Новий PAR має високу якість передачі кольорів (CRI 92 та TLCI 95), а регульована частота оновлення світлодіодів додає гнучкості у використанні світлоприладу. KL PAR FC постачається разом зі змінними лінзами 11°, 22°, 30° та 52°. Прилад портативний та автономний і не потребує зовнішнього джерела живлення. Залежно від завдання, KL PAR FC можна підвісити за допомогою стандартного кріплення або розташувати на підставці.

KL PAR FC може працювати через стандартні протоколи DMX і має повну підтримку RDM. Крім того, він пропонує ручний доступ та автономну роботу за допомогою включеного кодера та дисплея, забезпечуючи контроль інтенсивності, колірної температури, корекцію зеленого кольору (для телебачення) та інших важливих налаштувань. Дисплей і кодер розташовані на тильній стороні приладу, щоб забезпечити безперешкодний доступ при монтажі.

Переваги KL PAR FC:

  • 280 Вт RGBMA LED
  • 11 Люмен
  • Змінні лінзи
  • Віддалене керування частотою оновлення світлодіодів
  • Технологія Flicker Free для телебачення та кіно*
  • RDM (Remote Device Management)
  • Тримач фільтра 7,5” та 4 змінні лінзи (11°, 22°, 30°, 52°)

*Коли джерело – світлодіод – керується за допомогою широтно-імпульсної модуляції (PWM) та працює на фіксованій частоті, відбувається мерехтіння, яке негативно впливає на якість зображення. Технологія Flicker Free дозволяє керувати частотою оновлення світлодіодів, яку за потреби можна налаштувати відповідно до частоти оновлення кадрів.