“Комора” взяла участь у конференції Video Audio Professional Solutions у Києві

Програма від “Комори”:
18 квітня, 10:45 – Презентація новинок продукції HARMAN Professional
19 квітня, 11:00 – Інсталяційні процесори: dbx, BSS. Функціонал та практика застосування.

18 квітня VAPS працюватиме з 10:00 до 18:00, 19 квітня – з 10:00 до 22:00.

Мікшер-підсилювачі JBL VMA 260/2120

Універсальні мікшер-підсилювачі JBL VMA 160/1120/1240, JBL VMA 260/2120

Представники підрозділу корпорації HARMAN, JBL Commercial під час презентації нових мікшерів-підсилювачів серії VMA зазначали, що ці моделі розроблені з урахуванням досягнення економічних рішень для комерційних аудіопристроїв. «Мікшери-підсилювачі серії VMA серії JBL надають нашим клієнтам більше можливостей для задоволення різноманітних потреб», – зазначив Еміліан Войтович (Emilian Wojtowycz), директор Restaurant & Retail, HARMAN Professional Solutions, ­- «Вони є чудовим рішенням для інсталяцій, від яких вимагається продуктивність і гнучкість».

Аудіосистема JBL VTX озвучила церемонію Grammy Awards 2018

Цьогорічна церемонія вручення музичної нагороди «Греммі», яка відбулася 28 січня, стала першою з 2003 року, проведеною поза межами Лос-Анджелеса. Компанію Firehouse Productions було залучено для організації звукового забезпечення заходу, в програмі якого були живі виступи таких відомих артистів як Kendrick Lamar, Lady Gaga, Kesha, Bruno Mars, Cardi B, SZA, Childish Gambino та багато інших.

7 факторів, що допомагають або стають на перешкоді співпраці архітекторів та інсталяторів

Три головних слова про архітектуру – дизайн, відчуття і «простір». Три кити аудіо-відео (АВ) – технології, функціональність і «видовищність». Це два різноспрямованих вектори думки, два відмінних один від одного робочих процеси, тому не дивно, що взаємини між архітекторами і АВ-фахівцями не завжди складаються гармонійно. Оскільки технології стають частиною нашої звичної робочої обстановки, архітекторам і АВ-інтеграторам доводиться працювати пліч-о-пліч частіше, ніж раніше. То, може, давні суперечності вщухли?

Новинки Integrated Systems Europe: AMX Enova DGX 100 Series та AMX N2400 Series

6-9 лютого компанія HARMAN взяла участь у виставці Integrated Systems Europe 2018 в Амстердамі, де представляє ряд новинок: лінійний масив JBL VLA Compact Series, професійний саундбар JBL Pro Soundbar, цифровий процесор для конференц-систем BSS DCP- 555, а також ряд нововведень AMX. Цифрові матричні комутатори AMX Enova DGX 100 Series тепер можуть оснащуватися новими платами вводу / виводу з підтримкою відео 4К60 4: 4: 4 по протоколу HDMI 2.0 з HDCP2.2.

Новинки Integrated Systems Europe: BSS DCP-555

6-9 лютого компанія HARMAN взяла участь у виставці Integrated Systems Europe 2018 в Амстердамі, де представляє ряд новинок: лінійний масив JBL VLA Compact Series, професійний саундбар JBL Pro Soundbar, цифровий процесор для конференц-систем BSS DCP- 555, а також ряд нововведень AMX. Цифровий процесор для конференц-систем BSS DCP-555 стане відмінним рішенням для проведення конференцій або веб-конференцій в аудиторіях середніх і великих розмірів. Модель забезпечує якісну обробку аудіосигналу, автоматичне мікшування мікрофонів, підтримку різноманітних аудіоджерел, включаючи персональний комп’ютер, а також акустичне ехоподавлення для поліпшення чіткості мови при зв’язку з віддаленими абонентами (наприклад, відео конференції, телефонний зв’язок).

Новинки Integrated Systems Europe: JBL Pro Soundbar

6-9 лютого компанія HARMAN взяла участь у виставці Integrated Systems Europe 2018 в Амстердамі, де представляє ряд новинок: лінійний масив JBL VLA Compact Series, професійний саундбар JBL Pro Soundbar, цифровий процесор для конференц-систем BSS DCP- 555, а також ряд нововведень AMX. Використовуючи свої численні напрацювання у створенні саундбарів для споживчого ринку, HARMAN випускає комерційну модель JBL Pro Soundbar, яка знайде застосування в номерах готелів, на круїзних лайнерах та ін.

На виставці Integrated Systems Europe Harman представив новинку – JBL VLA Compact Series

Конструкція моделі JBL Professional VLA Compact Series базується на технічних рішеннях, застосованих в акустиці JBL серії VLA (Variable Line Array). Її особливість – довгоходові динаміки, проте зібрана вона у більш компактному корпусі. JBL VLA Compact – відмінне всепогодне рішення для озвучення стадіонів та арен малого і середнього розміру, а також масштабних майданчиків, де акустичні системи встановлюються на великій відстані від слухачів. Ці системи добре підходять для фіксованих інсталяцій, які потребують широкого рівномірного звукового покриття, хорошої чіткості та високого рівня звукового тиску. Основним елементом конструкції акустичної системи є великі рупорні модулі з широкою горизонтальною спрямованістю і високою чутливістю.

AKG C636 та JBL Intonato стали переможцями премії TEC Awards NAMM за технічні досягнення

У рамках виставки NAMM Show було оголошено переможців 33-ї щорічної премії NAMM TEC AWARDS за особливі технічні досягнення. Премією відзначають компанії та запроваджені ними технічні інновації у сфері звукозапису, живих виступів, озвучення фільмів, телевізійних передач та ігор. Продукти AKG та JBL Professional, які включає в себе корпорація Harman Professional, отримали визнання у категоріях «Мікрофони та звукоізоляція» та «Підсилення звуку / студійний звук» відповідно.

Безкоштовне програмне забезпечення Soundcraft Si Impact v2.0 для 80 каналів до міксу

Компанія HARMAN Professional Solutions оголосила про доступність прошивки для мікшерного пульта Soundcraft Si Impact v2.0. Безкоштовне оновлення стрімко розширює можливості мікшерного пульта Soundcraft Si Impact, дозволяючи мікшувати 80 загальних каналів. Оновлення вбудованої версії 2.0 разом з новими Mini Stagebox 32i та 16i, а також безкоштовні оновлення для програм керування з планшету ViSi Remote та ViSi Listen – подвійні варіанти творчості для всіх власників Si Impact.

HARMAN Professional Solutions під час NAMM 2018 анонсував безкоштовне оновлення функціоналу цифрової консолі Soundcraft Ui24R 2.0

Оновлення включає кілька суттєвих доповнень до набору функцій консолі Ui24R та покращення робочого процесу. Функція Speech AutoMix автоматично зменшує рівень шуму в дискусіях під час засідань, конференцій чи театральній обстановці, визначаючи пріоритет поточного доповідача. Функція Multi-Ducker, призначена для роботи з радіо- чи телевізійним мовленням, дозволяє автоматично приглушувати користувацькі джерела.

“Комора” озвучить Євробачення. На шоу вперше прозвучать лінійні масиви JBL VTX

10 лютого відбудеться перший півфінал Національного відбору на Євробачення-2018. Представника від України на найбільший європейський пісенний телепроект традиційно обиратимуть глядачі. Хорошою традицією можна вважати і те, що цьогорічний національний відбір знову відбуватиметься під дотепні коментарі Сергія Притули і за технічної підтримки “Комори”. “Комора” озвучить шоу – в залі БК “КПІ” працюватимуть лінійні масиви JBL VTX, якими зараз активно переозброюється прокатний підрозділ підприємства. Нагадаємо, JBL VTX вперше зазвучав в Україні на шоу Арміна ван Бюрена у 2017 році.

HARMAN Professional Solutions анонсував безкоштовне оновлення функціоналу Soundcraft Notepad 1.09 на NAMM 2018

Перше велике оновлення програмного забезпечення включає в себе надзвичайно необхідну функцію «Ducker», оновлений функціонал панелі керування та багато іншого. Оновлення вбудованої базової версії програмного забезпечення для мікшерних пультів Notepad-5, -8FX та -12FX включає в себе надзвичайно необхідну функцію «Ducker», side chain компресора, який дозволяє творцям контенту вибрати до чотирьох каналів мікрофонних передпідсилювачів у вигляді порогових тригерів для того, щоб приглушити USB аудіосигнал, коли вони говорять.

HARMAN Professional Solutions анонсував вихід оновленої версії системи HARMAN Connected PA 1.1 на NAMM 2018

Вже більше року як вийшла в світ система HARMAN Connected PA, що об’єднує зручне програмне забезпечення з мікшерними пультами Soundcraft, акустичними системами JBL, мікрофонами AKG та директ-боксами dbx. В основі системи Connected PA – ексклюзивна технологія HARMAN ioSYS™, що дозволяє сумісним продуктам розпізнавати один одного і автоматично налаштувати систему для отримання професійних результатів. За допомогою інтегрованих в цифрові мікшери Soundcraft Ui алгоритмів обробки dbx та Lexicon та спеціально розроблених пресетів, програма HARMAN Connected PA допоможе музикантам оптимізувати свій звук у різноманітних місцях і робочих середовищах.

Компанія Harman Professional здійснить інсталяцію нової арени для кіберспорту – Las Vegas eSports Arena

Компанія Allied Esports, провідна мережа спеціалізованих об’єктів для кіберспорту та виробництва контенту використовуватиме серію аудіо-, відео-, освітлювальних і контрольних систем Harman Professional для оснащення eSports Arena Las Vegas –  першої спеціальної арени для кіберспорту eSports на Лас-Вегас-Стріп.