Новинка: JBL C211 – двосмугова акустична система для кінотеатрів

У двосмуговій акустичній системі для кінотеатрів C211 останні досягнення JBL поєднано з компактними розмірами та доступною ціною для залів малого чи середнього розміру. Глибина системи – всього 31 см, тож вона ідеально підійде для малих приміщень.

Нова активна акустична система JBL JS-15 BT з вбудованим MP3-плеєром та Bluetooth

HARMAN Professional представила нову лінійку активних двосмугових акустичних систем JBL JS BT. Флагман лінійки – JBL JS-15 BT – має 15-дюймовий НЧ/ВЧ драйвер, 200-ватний підсилювач класу А/В, 5-смуговий еквалайзер, мікрофонний та лінійний входи, а також наскрізний вихід для другої акустичної системи. Особливістю JBL JS-15 BT є оснащення її вбудованим MP3-плеєром та Bluetooth, що дозволяє відтворювати […]

Київська студія телеканалу ZIK придбала новий мікшерний пульт Soundcraft Vi3000

Телеканал ZIK, який входить в ТРК МістТБ, придбав для своєї роботи мікшерний пульт Soundcraft Vi3000. Цей вибір був не випадковим, оскільки ТРК вже користується декількома пультами від Souncraft. Втім достатня кількість мікшерів цього бренду, а також інших пультів компанії Harman Pro – Studer працюють в декількох відомих телекомпаніях.

Вебінар: “Цифрові мікшерні пульти Soundcraft серії Ui”

Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарі. Ми розповімо про цифрові мікшерні пульти Soundcraft серії Ui – зручний та потужний інструмент для створення Вашого міксу.
Дата: 18 липня 2017 року
Час: 15:00-16:00
Тема: Цифрові мікшерні пульти Soundcraft серії Ui
Ведучий: Геннадій Палашевський, менеджер з продажів СП “Комора”

Безкоштовне оновлення для Soundcraft Si Impact: 80 замість 40-а каналів до міксу!

Безкоштовне оновлення для Soundcraft Si Impact: 80 замість 40-а каналів до міксу! Що нового: поєднуючи 40 каналів із консолі Si Impact зі всіма 32-а USB входами, отримуємо 72 канали до міксу, додавши один Soundcraft Mini Stagebox 32 або 16 як додаткові джерела вхідних каналів, отримуємо 64 мікрофонних канали, додавши другий MADI модуль та Mini Stagebox, отримуємо 96 мікрофонних входів, 136 загальних входів, з яких можна вибрати 80 каналів до міксу, при роботі із модулем Dante отримуємо 64 канали для міксу

Harman Professional отримав 5 нагород та представив 15 нових продуктів [InfoComm 2017]

На виставці InfoComm 2017 корпорація Harman Professional завоювала відразу 5 нагород: три за мережеві аудіо-відео-енкодери та декодери AMX N2400 Series 4K60 4:4:4, по одній нагороді за систему AMX Acendo Core Meeting Space Collaboration та AMX Vibe Conferencing Sound Bars зі звуком JBL.

Mini Stagebox 32i/16i – компактні цифрові стейджбокси з дистанційним керуванням

Стейджбокси Mini Stagebox 32i та 16i від Soundcraft поєднують високоякісні компоненти і оптимізовану конструкцію. Вони дозволяють легко додавати вхідні та вихідні канали до ваших мікшерних консолей серії Si. Розроблені в Studer мікрофонні передпідсилювачі, забезпечують виняткову якість звуку, а компактний форм-фактор стейджбоксів – просте транспортування та встановлення. Це ідеальне рішення для концертних звукоінженерів, музичних гуртів, клубів […]

10 українських музичних фестивалів, які варто відвідати цього літа

ostrov-festival-kiev-cvety-58ce64c731292 Літо – найкраща пора для відпочинку та подорожей з гучною компанією на улюблений музичний фестиваль, тож ми підібрали для вас 10 музичних подій на кожен смак, які варто відвідати цього літа. Джазувати у Львові будуть на трьох майданчиках: на площі Ринок, біля палацу Потоцьких (вхід — вільний), та у залі, де розміститься сцена імені Едді Рознера. Квитків на основну сцену (імені Едді Рознера), де виступатимуть хедлайнери, вже немає. А от послухати музикантів на вулиці можна безкоштовно в усі дні. Ввечері у клубах Львова проходять джеми, тут можна поспілкуватися з музикантами після концертів.

Нові мікшерні пульти Soundcraft Notepad (-5, -8FX та -12FX )

Нові мікшерні пульти Soundcraft Notepad (-5, -8FX та -12FX ) Компанія Soundcraft, що входить до корпорації Harman Professional Solutions, представила три нові мікшери серії Notepad. Аналогові пульти Soundcraft Notepad-5, -8FX та -12FX мають можливість підключення по USB, а дві старші моделі ще й оснащені процесором ефектів. Новинка Soundcraft особливо підійде фахівцям, які потребують компактного рішення – подкастинг, озвучування відеороликів, звукозапис та жива музика.