HARMAN Connected Retail – новий підхід до продажів

Компанія HARMAN асоціюється, в першу чергу, зі звуком: починаючи від домашнього і персонального аудіо, закінчуючи концертним обладнанням. Найбільш обізнані згадають, що і AMX, яка володіє розвиненими технологіями управління у системній інтеграції, також входить у групу компаній HARMAN. Однак далеко не всі уявляють, наскільки широко і різноманітно можуть застосовуватися ці технології. Для їх наглядної демонстрації ми […]

Harman відкрив власний демонстраційний центр в Данії

У 2017 році компанія Martin, що входить до корпорації Harman Professional, відкрила новий виставковий та демонстраційний центр продуктів Harman Pro в Орхусі (Данія), орієнтованих на європейський ринок. Для контролю відеопродуктів Martin компанія використала програмне забезпечення MAP Kollision. Harman Experience Center – 5-поверхова будівля, що складається з демонстраційних та виставкових залів, а також офісних приміщень персоналу. Серед позицій, представлених в центрі – найновіші та найпопулярніші продукти AKG, JBL Professional, BSS, dbx, Studer та Soundcraft.

Нові мікшерні пульти Soundcraft Notepad (-5, -8FX та -12FX )

Нові мікшерні пульти Soundcraft Notepad (-5, -8FX та -12FX ) Компанія Soundcraft, що входить до корпорації Harman Professional Solutions, представила три нові мікшери серії Notepad. Аналогові пульти Soundcraft Notepad-5, -8FX та -12FX мають можливість підключення по USB, а дві старші моделі ще й оснащені процесором ефектів. Новинка Soundcraft особливо підійде фахівцям, які потребують компактного рішення – подкастинг, озвучування відеороликів, звукозапис та жива музика.

Запрошуємо на семінар “Практика застосування обладнання HARMAN в інсталяціях” [25 жовтня, 11:40]

Конференція VAPS – це унікальний майданчик для навчання, обміну досвідом, ведення бізнесу та укладення договорів. Формат заходу – демо-зона та лекції / майстер-класи. А також, поєднання напрямків: Hi-Fi / Hi-End обладнання, автоматики / фурнітури, комутаційного обладнання / кабельної продукції, Pro audio, енергозберігаючих технологій, систем візуалізації та їх компонентів, аудіо-відео мультирум-систем. Конференція орієнтована на дилерські компанії, інтеграторів і корпоративних замовників.

“Комора” бере участь у VAPS: представляємо навушники топ-класу AKG K872 та акустику JBL Control 85M, 88M

25-26 жовтня “Комора” візьме участь у конференції VAPS. Протягом двох днів у виставковому залі ми представимо вам обладнання Harman Professional для інсталяцій: бренди AKG, JBL Professional, Crown Audio, dbx, BSS та Soundcraft. Крім того, на стенді будуть представлені навушники топ-класу AKG K872, а також ландшафтні акустичні системи JBL Control 85M та 88M.

Мікрофон AKG C636 (українською)

Переглянути продукт >>> Всесвітньо відома якість конденсаторних мікрофонів AKG Останні 70 років компанія АKG є флагманом у сфері звуку студійної якості: тут чітко знають, що саме є важливим для створення професійної акустичної апаратури. Одним з довершених результатів діяльності AKG є мікрофон C636 WL1, в основі якого – спеціально створений кардіоїдний конденсаторний капсуль та вручну підібрані […]