“Комора” взяла участь у конференції Video Audio Professional Solutions у Києві

Програма від “Комори”:
18 квітня, 10:45 – Презентація новинок продукції HARMAN Professional
19 квітня, 11:00 – Інсталяційні процесори: dbx, BSS. Функціонал та практика застосування.

18 квітня VAPS працюватиме з 10:00 до 18:00, 19 квітня – з 10:00 до 22:00.

Мікшер-підсилювачі JBL VMA 260/2120

Універсальні мікшер-підсилювачі JBL VMA 160/1120/1240, JBL VMA 260/2120

Представники підрозділу корпорації HARMAN, JBL Commercial під час презентації нових мікшерів-підсилювачів серії VMA зазначали, що ці моделі розроблені з урахуванням досягнення економічних рішень для комерційних аудіопристроїв. «Мікшери-підсилювачі серії VMA серії JBL надають нашим клієнтам більше можливостей для задоволення різноманітних потреб», – зазначив Еміліан Войтович (Emilian Wojtowycz), директор Restaurant & Retail, HARMAN Professional Solutions, ­- «Вони є чудовим рішенням для інсталяцій, від яких вимагається продуктивність і гнучкість».

Аудіосистема JBL VTX озвучила церемонію Grammy Awards 2018

Цьогорічна церемонія вручення музичної нагороди «Греммі», яка відбулася 28 січня, стала першою з 2003 року, проведеною поза межами Лос-Анджелеса. Компанію Firehouse Productions було залучено для організації звукового забезпечення заходу, в програмі якого були живі виступи таких відомих артистів як Kendrick Lamar, Lady Gaga, Kesha, Bruno Mars, Cardi B, SZA, Childish Gambino та багато інших.

7 факторів, що допомагають або стають на перешкоді співпраці архітекторів та інсталяторів

Три головних слова про архітектуру – дизайн, відчуття і «простір». Три кити аудіо-відео (АВ) – технології, функціональність і «видовищність». Це два різноспрямованих вектори думки, два відмінних один від одного робочих процеси, тому не дивно, що взаємини між архітекторами і АВ-фахівцями не завжди складаються гармонійно. Оскільки технології стають частиною нашої звичної робочої обстановки, архітекторам і АВ-інтеграторам доводиться працювати пліч-о-пліч частіше, ніж раніше. То, може, давні суперечності вщухли?

Новинки Integrated Systems Europe: AMX Enova DGX 100 Series та AMX N2400 Series

6-9 лютого компанія HARMAN взяла участь у виставці Integrated Systems Europe 2018 в Амстердамі, де представляє ряд новинок: лінійний масив JBL VLA Compact Series, професійний саундбар JBL Pro Soundbar, цифровий процесор для конференц-систем BSS DCP- 555, а також ряд нововведень AMX. Цифрові матричні комутатори AMX Enova DGX 100 Series тепер можуть оснащуватися новими платами вводу / виводу з підтримкою відео 4К60 4: 4: 4 по протоколу HDMI 2.0 з HDCP2.2.

Новинки Integrated Systems Europe: BSS DCP-555

6-9 лютого компанія HARMAN взяла участь у виставці Integrated Systems Europe 2018 в Амстердамі, де представляє ряд новинок: лінійний масив JBL VLA Compact Series, професійний саундбар JBL Pro Soundbar, цифровий процесор для конференц-систем BSS DCP- 555, а також ряд нововведень AMX. Цифровий процесор для конференц-систем BSS DCP-555 стане відмінним рішенням для проведення конференцій або веб-конференцій в аудиторіях середніх і великих розмірів. Модель забезпечує якісну обробку аудіосигналу, автоматичне мікшування мікрофонів, підтримку різноманітних аудіоджерел, включаючи персональний комп’ютер, а також акустичне ехоподавлення для поліпшення чіткості мови при зв’язку з віддаленими абонентами (наприклад, відео конференції, телефонний зв’язок).

Новинки Integrated Systems Europe: JBL Pro Soundbar

6-9 лютого компанія HARMAN взяла участь у виставці Integrated Systems Europe 2018 в Амстердамі, де представляє ряд новинок: лінійний масив JBL VLA Compact Series, професійний саундбар JBL Pro Soundbar, цифровий процесор для конференц-систем BSS DCP- 555, а також ряд нововведень AMX. Використовуючи свої численні напрацювання у створенні саундбарів для споживчого ринку, HARMAN випускає комерційну модель JBL Pro Soundbar, яка знайде застосування в номерах готелів, на круїзних лайнерах та ін.