Новинки Integrated Systems Europe: AMX Enova DGX 100 Series та AMX N2400 Series

Оприлюднено Оприлюднено в Новинки

6-9 лютого компанія HARMAN взяла участь у виставці Integrated Systems Europe 2018 в Амстердамі, де представляє ряд новинок: лінійний масив JBL VLA Compact Series, професійний саундбар JBL Pro Soundbar, цифровий процесор для конференц-систем BSS DCP- 555, а також ряд нововведень AMX. Цифрові матричні комутатори AMX Enova DGX 100 Series тепер можуть оснащуватися новими платами вводу / виводу з підтримкою відео 4К60 4: 4: 4 по протоколу HDMI 2.0 з HDCP2.2. Нові карти дають матрицям AMX Enova DGX 100 Series ряд істотних переваг і гарантують збереження актуальності інсталяції на їх базі протягом довгого часу, забезпечуючи повну сумісність з найсучаснішими джерелами відео і дисплеями. Наприклад, плати DGX HDMI дають можливість працювати з HDR контентом. Крім того, вони дозволяють комутаторам пропускати аудіопотоки в новітніх форматах, наприклад, Dolby Atmos.

Новинки Integrated Systems Europe: BSS DCP-555

Оприлюднено Оприлюднено в Новинки

6-9 лютого компанія HARMAN взяла участь у виставці Integrated Systems Europe 2018 в Амстердамі, де представляє ряд новинок: лінійний масив JBL VLA Compact Series, професійний саундбар JBL Pro Soundbar, цифровий процесор для конференц-систем BSS DCP- 555, а також ряд нововведень AMX. Цифровий процесор для конференц-систем BSS DCP-555 стане відмінним рішенням для проведення конференцій або веб-конференцій в аудиторіях середніх і великих розмірів. Модель забезпечує якісну обробку аудіосигналу, автоматичне мікшування мікрофонів, підтримку різноманітних аудіоджерел, включаючи персональний комп’ютер, а також акустичне ехоподавлення для поліпшення чіткості мови при зв’язку з віддаленими абонентами (наприклад, відео конференції, телефонний зв’язок).

Новинки Integrated Systems Europe: JBL Pro Soundbar

Оприлюднено Оприлюднено в Новинки

6-9 лютого компанія HARMAN взяла участь у виставці Integrated Systems Europe 2018 в Амстердамі, де представляє ряд новинок: лінійний масив JBL VLA Compact Series, професійний саундбар JBL Pro Soundbar, цифровий процесор для конференц-систем BSS DCP- 555, а також ряд нововведень AMX. Використовуючи свої численні напрацювання у створенні саундбарів для споживчого ринку, HARMAN випускає комерційну модель JBL Pro Soundbar, яка знайде застосування в номерах готелів, на круїзних лайнерах та ін.

На виставці Integrated Systems Europe Harman представив новинку – JBL VLA Compact Series

Оприлюднено Оприлюднено в Новинки

Конструкція моделі JBL Professional VLA Compact Series базується на технічних рішеннях, застосованих в акустиці JBL серії VLA (Variable Line Array). Її особливість – довгоходові динаміки, проте зібрана вона у більш компактному корпусі. JBL VLA Compact – відмінне всепогодне рішення для озвучення стадіонів та арен малого і середнього розміру, а також масштабних майданчиків, де акустичні системи встановлюються на великій відстані від слухачів. Ці системи добре підходять для фіксованих інсталяцій, які потребують широкого рівномірного звукового покриття, хорошої чіткості та високого рівня звукового тиску. Основним елементом конструкції акустичної системи є великі рупорні модулі з широкою горизонтальною спрямованістю і високою чутливістю.

AKG C636 та JBL Intonato стали переможцями премії TEC Awards NAMM за технічні досягнення

Оприлюднено Оприлюднено в Новинки

У рамках виставки NAMM Show було оголошено переможців 33-ї щорічної премії NAMM TEC AWARDS за особливі технічні досягнення. Премією відзначають компанії та запроваджені ними технічні інновації у сфері звукозапису, живих виступів, озвучення фільмів, телевізійних передач та ігор. Продукти AKG та JBL Professional, які включає в себе корпорація Harman Professional, отримали визнання у категоріях «Мікрофони та звукоізоляція» та «Підсилення звуку / студійний звук» відповідно.

HARMAN Professional Solutions під час NAMM 2018 анонсував безкоштовне оновлення функціоналу цифрової консолі Soundcraft Ui24R 2.0

Оприлюднено Оприлюднено в Новинки

Оновлення включає кілька суттєвих доповнень до набору функцій консолі Ui24R та покращення робочого процесу. Функція Speech AutoMix автоматично зменшує рівень шуму в дискусіях під час засідань, конференцій чи театральній обстановці, визначаючи пріоритет поточного доповідача. Функція Multi-Ducker, призначена для роботи з радіо- чи телевізійним мовленням, дозволяє автоматично приглушувати користувацькі джерела.

“Комора” озвучить Євробачення. На шоу вперше прозвучать лінійні масиви JBL VTX

Оприлюднено Оприлюднено в Події

10 лютого відбудеться перший півфінал Національного відбору на Євробачення-2018. Представника від України на найбільший європейський пісенний телепроект традиційно обиратимуть глядачі. Хорошою традицією можна вважати і те, що цьогорічний національний відбір знову відбуватиметься під дотепні коментарі Сергія Притули і за технічної підтримки “Комори”. “Комора” озвучить шоу – в залі БК “КПІ” працюватимуть лінійні масиви JBL VTX, якими зараз активно переозброюється прокатний підрозділ підприємства. Нагадаємо, JBL VTX вперше зазвучав в Україні на шоу Арміна ван Бюрена у 2017 році.

HARMAN Professional Solutions анонсував безкоштовне оновлення функціоналу Soundcraft Notepad 1.09 на NAMM 2018

Оприлюднено Оприлюднено в Новинки

Перше велике оновлення програмного забезпечення включає в себе надзвичайно необхідну функцію «Ducker», оновлений функціонал панелі керування та багато іншого. Оновлення вбудованої базової версії програмного забезпечення для мікшерних пультів Notepad-5, -8FX та -12FX включає в себе надзвичайно необхідну функцію «Ducker», side chain компресора, який дозволяє творцям контенту вибрати до чотирьох каналів мікрофонних передпідсилювачів у вигляді порогових тригерів для того, щоб приглушити USB аудіосигнал, коли вони говорять.

HARMAN Professional Solutions анонсував вихід оновленої версії системи HARMAN Connected PA 1.1 на NAMM 2018

Оприлюднено Оприлюднено в Новинки

Вже більше року як вийшла в світ система HARMAN Connected PA, що об’єднує зручне програмне забезпечення з мікшерними пультами Soundcraft, акустичними системами JBL, мікрофонами AKG та директ-боксами dbx. В основі системи Connected PA – ексклюзивна технологія HARMAN ioSYS™, що дозволяє сумісним продуктам розпізнавати один одного і автоматично налаштувати систему для отримання професійних результатів. За допомогою інтегрованих в цифрові мікшери Soundcraft Ui алгоритмів обробки dbx та Lexicon та спеціально розроблених пресетів, програма HARMAN Connected PA допоможе музикантам оптимізувати свій звук у різноманітних місцях і робочих середовищах.