Корпорація Harman Professional забезпечила звук та світло для музичного фестивалю Secret Solstice у Рейк’явіку

Оприлюднено Оприлюднено в Новинки

Нещодавно компанія-постачальник аудіовізуального обладнання HljóðX забезпечила аудіо-системи і світлові рішення від Harman Professional Solutions для проведення музичного фестивалю Secret Solstice у Рейк’явіку, Ісландія. Професійні рішення складалися з елементів лінійного масиву JBL VTX, підсилювачів Crown, цифрових мікшерних пультів Soundcraft і світлових пристроїв Martin.

Щорічний музичний фестиваль Secret Solstice відбувається у Рейк’явіку під час полярного дня (коли за Полярним Колом сонце не сідає протягом цілої доби). Програма заходу складається з безперервних виступів на чотирьох сценах під відкритим небом та на одній критій клубній площадці. Організатори фестивалю запросили компанію HljóðX для організації звукових і світлових систем для усіх п’яти сцен. Фестиваль передбачав участь таких артистів високого рівня як Slayer, Gucci Mane, Bonnie Tyler та Steve Aoki. Компанія HljóðX обладнана кожну сцену пасивними трисмуговими системами JBL VTX, туровими підсилювачами Crown I-tech, консолями Soundcraft і світловими приладами Martin.

«Фестиваль – це середовище подій, які динамічно розвиваються. Тож можливість налаштувати і підключити акустичні системи у стислі терміни і швидко розпочати роботу з хорошим звуком завдяки пресетам JBL – це дуже важливо для нас, – розповідає Інголфур Арнарссон, Генеральний директор компанії HljóðX. – Це дає нам додатковий час для роботи зі звуком і налаштування кожної окремої системи для забезпечення якомога кращого звучання під час виступів. Це важливий аспект, що дуже імпонує нам в акустичних системах JBL».

Компанія HljóðX обладнала сцени під відкритим небом пасивними акустичними системами JBL VTX V25-II і пасивними сабвуферами JBL VTX S28, туровими підсилювачами Crown з процесором ITech 12000HD і Crown з процесором ITech 4x3500HD, а також сигнальними процесорами BSS Omnidrive HD. Цифрова консоль Soundcraft була органічно інтегрована до системи, завдяки чому звукооператорам вдавалося легше адаптуватися до змінних налаштувань протягом дня. Усі відкриті концертні майдачики були обладнані лінійними масивами VTX A12 для того, щоб за потреби досягати повної потужності звуку.

«Мені приносить задоволення працювати з акустичними системами VTX 25 на подібних фестивалях», – ділиться Алекс Флекс Арнасон, звукооператор фестивалю Secret Solstice. «Працюючи зі своєю сценою, мені доводиться стикатися з великим різноманіттям стильових жанрів: починаючи від живих виступів колективів, що грають легку душевну музику, і закінчуючи агресивним хіп-хопом, що часто «заходить» у низькі частоти. Система VTX надає рівномірну палітру для роботи і якісний звук у всіх частотних діапазонах при високих рівнях гучності».

«Ми використовуємо широкосмугові акустичні системи для забезпечення більш рівномірного покриття на низьких частотах, – зазначає Ейвіндур Еггертссон, Менеджер проекту у підрозділі звукових рішень компанії HljóðX. – Це забезпечує однаково хороший результат для різноманітних музичних стилів».

Світлові пристрої Martin MAC Aura XB Wash забезпечили якісне освітлення на відкритих майданчиках, конкуруючи зі світлим і довгим полярним днем. Їх компактний дизайн і низький рівень енергоспоживання дозволив ефективно використовувати ці пристрої на усіх сценах. Компанія HljóðX застосувала пристрої MartinRushMH3 для генерування вузьких і далекобійних променів, а також – для створення ефектів у повітрі. А стробоскопи Martin Atomic 3000 LED підігріли енергетику серед глядачів.

pro.komora.com за матеріалами pro.harman.com