Події

Компанія Fonestar розвиває екологічне виробництво звукового обладнання

Оприлюднено

Нещодавно “Комора” стала ексклюзивним дистриб’ютором компанії Fonestar в Україні. Fonestar – іспанський виробник професійного звукового та світлового обладнання, а також систем AV комутації. Компанія працює на ринку вже 75 років, що визначає її як компанію зі сталим розвитком та ефективним використанням енергоресурсів.

Компанія Fonestar працює з застосуванням екопідходу у виробництві. Ось яким чином іспанський виробник економить енергію та ресурси нашої планети:

  1. Повторно використовує дощову воду для охолодження ливарних і термоформувальних машин.
  2. Замінює все традиційне освітлення світлодіодами, а парк машин згоряння – гібридами.
  3. Збирає для переробки акумулятори.
  4. Змінює робочі процеси, щоб скоротити використання паперу та повторно використовувати картонні упаковки у відділі логістики.
  5. Зменшує кількість чорнил, що використовуються для друку брошур та іншої рекламної продукції.

Свою історію Fonestar веде з 1947 року, будучи сімейним бізнесом, який за десятки років успішного розвитку розширився представництвами в понад 60-ти країнах по всьому світу. Fonestar володіє в Європі власним складом площею 14000 кв.м., що дає змогу швидко доставляти обладнання для роздрібного продажу та під конкретні проекти.

Запрошуємо до оновленого шоуруму «Комори», щоб ближче ознайомитися з новинками обладнання. Для інсталяторів пропонуємо спеціальні умови.

Дізнатися більше