Події

“Комора” стала ексклюзивним дистриб’ютором компанії Elation Professional – виробника професійного світлового обладнання

Оприлюднено

З радістю повідомляємо, що “Комора” стала офіційним та ексклюзивним дистриб’ютором компанії Elation Professional – виробника професійного світлового обладнання – та Obsidian Control Systems (світлові контролери) в Україні.

Приладами Elation забезпечено безліч машстабних інсталяцій, театрів, телестудій та концертних майданчиків у Європі. Серед них – освітлення Ейфелевої вежі в Парижі, світовий тур групи Kiss, Mercedes-Platz в Берліні, один з наймасштабніших фестивалів Європі Parookaville, найвища споруда у світі Бурж-Халіфа (Дубай, ОАЕ) та інші об’єкти, з якими ви можете ознайомитися в портфоліо.

Компанія Elation створює інноваційні та конкурентні за ціною і якістю світлові прилади та відеопанелі. В арсеналі Elation – інноваційний найпотужніший рухомий світлодіодний прилад Proteus Maximus, що не має аналогів: світловий потік – 50000 люмен, потужність – 950 Вт, повнорухоме колесо анімації – 360° та інші передові характеристики.

У 2019 році компанія вперше зайшла в Україну, обравши “Комору” як свого ексклюзивного представника. На початку року ми вже представляли світлові консолі Obsidian та програмне забезпечення Onyx, що належить до продуктів компанії Obsidian Control Systems (раніше – Martin Professional).

Уже вкінці серпня очікуємо демо-комплект професійного світлового обладнання Elation, який продемонструємо вам під час презентаційного семінару з представником компанії в середині жовтня (а також в будь-який час у нашому шоурумі).

Перевагою обладнання Elation є широка лінійка світлових приладів, що покриває всі потреби таких об’єктів як театри, телевізійні студії, малі та великі сцени на відкритому повітрі (широка лінійка передбачає прилади, що мають опцію захисту від атмосферних опадів IP65).

Elation Professional – інноваційна та амбітна компанія, що працює з об’єктами, що потребують нестандартних рішень.

Центральний офіс Elation, якому підпорядковується “Комора”, знаходиться в м. Керкраде (Нідерланди). Як і ми, компанія Elation працює на ринку з 1992 року та розширює свою присутність в кожному сегменті ринку світлового обладнання, пристосовуючись до нових потреб та викликів.

pro.komora.com