У навчальних семінарах “Комори” взяло участь понад 130 спеціалістів: вебінар JBL VTX A Series, тренінги dbx, Obsidian Onyx, Martin Professional

Оприлюднено Оприлюднено в Події

У новий рік “Комора” увійшла з оновленим шоурумом (Київ, вул. Кудряшова, 3). Будучи офіційним представником корпорації Harman Professional, “Комора” робить особливий акцент на навчанні потенційних та існуючих партнерів, а тому від початку року періодично проводить ознайомчі вебінари, навчальні семінари та сертифіковані тренінги для всіх охочих розвиватися.

Наприкінці січня ми провели вебінар, присвячений новій серії лінійних масивів JBL VTX A. Поділившись враженнями від поїздки до Лодзі (Польща) на першу європейську презентацію нових масивів, Владислав Матвійчук розповів про лінійку продукції JBL VTX A Series та її перспективи на ринку.

Починаючи з середини лютого відділ професійного звукового та світлового обладнання “Комори” організував 5 тренінгів, 4 з яких були присвячені роботі на світлових консолях Obsidian та ПЗ Onyx (ведучий – Сергій Шевчук).

Як працювати зі звуковими процесорами dbx ZonePro та про тонкощі налаштування фонового звуку ми розповіли під час тренінгу “dbx ZonePro: налаштування фонового звуку від А до Я” (ведучий – Владислав Матвійчук).

Усього в навчанні взяло участь понад 130 осіб (онлайн- та офлайн-події).

Дякуємо всім, хто долучився до наших навчальних програм та хоче надалі розвиватися як спеціаліст у сфері професійного звуку та світла.

Ми плануємо кілька нових семінарів, а також поглиблений тренінг Obsidian Onyx & Martin Professional, на який запрошуємо офіційного представника компанії (Нідерланди).

Про всі події ми повідомимо найближчим часом.

pro.komora.com