Клуби та ресторани у стилі HARMAN

Оприлюднено Оприлюднено в Події

Під час обладнання аудіовізуальними засобами клубів і ресторанів важливо створити яскраве шоу із чудовим звуком, який не буде перериватись і завжди залишатиметься на висоті. Погодьтеся, непоправною помилкою стане збій аудіосистеми у клубі – коли відвідувачі не зможуть танцювати або слухати музику.

Саме тому надійність - першочергова характеристика рішень HARMAN. Компанія має у своєму арсеналі все необхідне, щоб забезпечити розважальний заклад висококласним звуком та зображенням. Вона володіє брендами AKG (мікрофони та навушники), Crown (системи підсилення та озвучення приміщень), JBL (аудіосистеми), Martin Lighting (динамічне освітлення), Soundcraft (мікшери): професійне обладнання саме цих марок найчастіше використовується під час оснащення клубів та ресторанів по всьому світу.

Наприклад, у клубі ICON (Маямі) компанія HARMAN встановила повноцінну систему світла і звуку на танцмайданчику - акустичні системи JBL, підсилювачі Crown, мікшери Soundcraft та світло Martin. Власники хотіли отримати рішення для озвучування приміщення та оформлення танцмайданчика динамічним світлом, причому першочерговими критеріями у виборі були якість і надійність. Все це змогли забезпечити спеціалісти HARMAN, використовуючи для створення унікальної атмосфери клубу тільки продукцію власних брендів.

Не менш цікавою є історія обладнання албанського клубу Folie Terrace, де згідно із задумкою архітектора необхідно було емулювати вогні великого міста за допомогою 1000 ламп розжарювання (у супроводі кілометрів проводів та потужних димерів). Замість цього було обрано рішення від Martin - LED-відеоточки Martin VC-Dot 1 і контролер Martin P3-PC. Це не тільки в багато разів знизило енергоспоживання, але й додало можливість змінити кольори у палітрі RGB. В результаті вся стіна за ді-джеєм була покрита п'ятьма тисячами світлодіодів, а в танцмайданчик вмонтовані спеціальні пристрої RUSH DC 1 Aqua, що імітують ефект води на підлозі. Власник клубу дуже задоволений здійсненою роботою. Він вважає, що освітлення - важлива частина тих вражень, які гість отримує від клубу і які роблять його щасливим та розслабленим.

Необхідно відзначити, що сценічне освітлення використовується не лише в клубах та ресторанах, але й на концертних майданчиках, а також у музеях та навіть церквах. Дуже показовим є використання обладнання Martin у Музеї Природознавства у Парижі для симуляції африканського заходу сонця у Саванні. Можливості гри світла сьогодні дійсно безмежні: будь-які побажання дизайнерів та архітекторів можуть бути реалізовані.

Поговоривши про освітлення, не можна оминути увагою і другу складову аудіовізуальних вражень - звук. В арсеналі JBL більше 500 моделей акустичних систем різного рівня та призначення: починаючи від простих систем оповіщення, закінчуючи складними рішеннями для нічних клубів. Інша марка із портфелю HARMAN - Crown - вже 70 років спеціалізується на створенні професійних підсилювачів, які відрізняються високою якістю звучання та низьким енергоспоживанням.

Щоб адаптувати звук для приміщення та донести найменші його відтінки до кожного слухача, використовується цифрова обробка (DSP): вона реалізується за допомогою цифрових консолей Soundcraft. Для складніших та вимогливіших інсталяцій застосовуються продукти таких брендів як BSS, dbx та Lexicon, які також належать HARMAN.

Але повернімося до ресторанів і нічних клубів. Враження гостя, який завітав до одного з таких закладів, починають формуватися ще до того як він потрапив всередину. Тому позитивне налаштування можна передавати ще на вході шляхом підсвічування фасаду будівлі за допомогою кольорової проекції від Martin та озвучування зони колонками JBL.

Другий рубіж - зона бару, де багато відвідувачів чекають на свої замовлення і в цей момент відверто нудьгують. Тут на допомогу приходять інтерактивні дисплеї із захоплюючими відео або веселими написами, які розважать гостей до моменту готовності їх напоїв.

Лаунж-зони та ресторан у буквальному сенсі заграють новими фарбами, якщо їх обладнати креативним підсвічуванням і високорівневою фоновою музикою, а також системою, яка адаптує все це до різних подій - від офіційного прийому до галасливої вечірки.

VIP-зони мають створювати в клієнта враження, що він дійсно важливий гість. Тут має значення кожна деталь - у тому числі, хороший звук (JBL), оригінальні світлові рішення (Martin) та грамотна система керування (AMX).

Танцмайданчик - серце сучасного нічного клубу, і від того, наскільки яскравим та ефектним він буде, залежить успіх закладу. Модні колонки та сабвуфери JBL у парі із підсилювачами Crown заповнять танцмайданчик енергією, а світлові рішення від Martin створять незабутню живу атмосферу.

Наостанок висвітлимо ще декілька цікавих історій про те, як обладнання HARMAN допомагає розважальним закладам виділитись серед тисяч інших.

Ресторан «Genji» (США, штат Мічиган) на перший погляд нічим не відрізняється від звичайного суші-бару. Але у нього є своя родзинка - система «розумного» освітлення. Внутрішньо реалізоване рішення з керування спеціально оформленими завісами, а також вражаюча світлодіодна підсвітка: таким чином «Genji» може дуже швидко змінити атмосферу приватного бізнес-ланчу на гучну яскраву вечірку. І все це буквально одним порухом руки!

Інша незвичайна система розташувалася в закладі «Bar & Grill Wonders» (США, штат Техас), який одночасно є пабом, рестораном, спорт-баром і клубом. Завданням власників було створити декілька зон із різними рівнями гучності з можливістю отримувати сигнал з різних джерел та зручним керуванням. Замислене було здійснене за допомогою обладнання dbx (контроль), Crown (підсилення) і JBL (акустика): у закладі відтворюється один і той самий сигнал, але з регульованою гучністю для кожної зони. Наприклад, у кінці кімнати біля більярду музика може грати дуже гучно, а у барі - навпаки, приглушено. При цьому існує можливість автоматично переключитися на нові джерела із заданим пріоритетом, щоб під час спортивних подій звук ТВ-трансляції не переривався музикою з автомату, а голос ді-джея - звуком з телевізора. І що важливіше, система сама переходить у режим зниження енергоспоживання за відсутності джерела сигналу.

Рішення HARMAN забезпечують абсолютно новий рівень враження користувача. Власникам вони надають зручність управління, ефективність та економічність. Враховуючи той факт, що компанія володіє брендами різної спрямованості, усі необхідні компоненти аудіовізуальної системи від початку налаштовуються на безперебійну взаємодію одне з одним. Звук, світло, управління - все це Harman Professional Solutions.

pro.komora.com