JBL VTX A12 звучав на концерті австралійської співачки Бік Рунги в Новій Зеландії

Оприлюднено Оприлюднено в Події

Дебютний реліз Бік Рунги «Drive», що побачив світ у серпні 1997 року, вважається одним з найбільш знакових альбомів в історії музики Нової Зеландії. На додаток до перемоги у номінації «Альбом року» на New Zealand Music Awards у 1998 році було продано більше 70000 екземплярів диску. Це стрімко підняло співачку на висоти міжнародного успіху в Австралії, Ірландії, Великій Британії та інших країнах світу.

Щоб відзначити 20-річчя випуску альбому, Бік Рунга вирушила у концертний тур, основою програми якого стало виконання композицій з альбому «Drive» у повному обсязі. Крім того, співачка включила до програми найяскравіші хіти зі своїх наступних мультиплатинових дисків.

Шоу-програму співачка відпрацювала на системі звукопідсилення, що базується на елементах лінійного масиву JBL VTX A12 від HARMAN. Завдяки подвійному 12-дюймовому елементу лінійного масива, що спеціально розроблений для широкомасштабних гастрольних застосувань і стаціонарних інсталяцій, VTX A12 ідеально підійшов для концерту в Оклендському Театрі мистецтв.

«Коли я отримав можливість працювати з VTX A12, то погодився на це без роздумів, – каже Беннетт. – Я ніколи не отримував стільки компліментів від аудиторії, скільки їх було після цього концерту. Акустично VTX A12 – неймовірно плавна система. Вона забезпечила відмінне покриття, як на осьовому, так і на позаосьовому напрямках. JBL VTX A12 звучала чудово і нестандартно. Система не вимагала значних зусиль для налаштування та оптимізації роботи в театрі».

Бік Рунга також звернула увагу на відгуки шанувальників щодо якості звуку, забезпеченого системою JBL VTX.

«Відклик аудиторії під час цього виступу був навіть більшим, ніж я очікувала, – зауважує Бік Рунга. – Досвідчене налаштування звуку Кевіна Беннетта у поєднанні з акустичною системою додали концерту більшої чистоти, що стало особливим досвідом для аудиторії. Багато шанувальників, які прокоментували концерт, зізналися, що вони були особливо вражені відмінною якістю звучання музики».

Масив складався з двох груп розташованих на землі колонок VTX A12, по 4 на сторону. Їх завданням було покриття площі підлоги. Їх доповнювали дві підвішені групи колонок VTX A12, по 6 на сторону, що покривали балкон, а також чотири пасивних 18-дюймових сабвуфери VTX G28, розташовані на підлозі для забезпечення глибоких та енергійних низів. Акустика VTX серії M забезпечила чіткий і точний моніторинг музикантів на сцені. Для міксування Беннет використав цифрову консоль Soundcraft Vi2000.

«Ми вдячні за можливість допомогти Бік оживити її класичний альбом «Drive», використовуючи звукову систему світового класу JBL VTX, – наголошує Тім Робертсон, менеджер Tour Sound Jands NZ. – Після проведення концерту ми побачили величезний інтерес до VTX A12, і наша мета полягає в тому, щоб задовільнити цей попит у більшості технічних райдерів на ринку Нової Зеландії».

VTX A12 обладнана цілком оновленою системою кріплень, яка дозволила команді College Hill Productions розгорнути всю систему швидко та ефективністю, а цифрова консоль Soundcraft Vi2000 дала можливість Беннетту створити такий мікс живого звуку, який представив усі звукові нюанси альбому.

«Акустична система надзвичайно швидка для розгортання. Коли я приїхав для налаштування консолі, то вона вже ледь не літала і була готова до перевірки звуку ще перед тим як я з’явився, – наголошує Беннетт. – Раніше я вже працював з консолями Soundcraft Vi. Завдяки чудовій якості звуку та надійності під час гастролей, модель Vi2000 тепер є моєю улюбленою консоллю. І мені до вподоби те, що вона обладнана динамічним еквалайзером BSS DPR901i».

pro.komora.com