Акустична система JBL VTX: звук твого літа. Огляд світових музичних фестивалів

Оприлюднено Оприлюднено в Новинки, Події

Кожного літа музичні фестивалі і масштабні турне притягують численних глядачів. Різноманітні стилі музики - від електронної танцювальної до кантрі та хіп-хопу, а також сонячна і тепла погода стали синонімами величезних шоу з багатотисячною аудиторією шанувальників. Протягом літа минулого року корпорація HARMAN Profession Solutions перебувала в русі, забезпечуючи першокласний звук для турне від JBL.

Dreamfields, The Netherlands
JBL VTX V25

Стартував літній сезон виступом культового колективу 123GO! Project на фестивалі Spring Back to Vail. До складу групи входять Стефан Лесард (Stefan Lessard) із колективу Dave Matthews Band, Майк МакКрейді (Mike McCready) з групи Pearl Jam та Бретт Скаліонс (Brett Scallions) разом з Кеннетом Шальком (Kenneth Schalk) з гурту Fuel. На концерті було задіяно 18 пасивних трисмугових акустичних систем  JBL VTX V20 і 12 сабвуферів JBL VTX G28 для розкачки публіки на концерті у штаті Колорадо, США. Яскравості виступу додало використання освітлювальних систем Martin.

Faster Horses, Brooklyn, Michigan
Summerfest, Milwaukee, Wisconsin

У квітні DJ ZEDD організував зіркову зустріч для Американської спілки захисту громадянських свобод у Staples Center, що у Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія, США.

У розпал літнього сезону лінійний масив з пасивних трисмугових акустичних систем JBL VTX V25 з'явився у самісінькому центрі концертних подій для озвучення великих фестивалів: Secret Solstice в Ісландії та Emporium і Dreamfields у Нідерландах. Тим часом на Electric Daisy Carnival у Лас-Вегасі (штат Невада, США) був розгорнутий новий лінійний масив JBL VTX A12.

На 50-му щорічному фестивалі Summerfest у Мілуокі, штат Вісконсін, понад 800 груп виступили для близько 1 000 000 відвідувачів. Компанія Clearving Productions підвісила лінійні масиви VTX A12 на трьох фестивальних сценах.

Акустичні системи JBL VTX обрав минулого літа Енріке Іглесіас та Pitbull. FOH-інженер Віл Мадера відгукується про VTX лише найкраще: «Я люблю VTX. Чому? Через чіткість, відмінний звуковий тиск і теплоту звучання, яку він передає. Це подібне до мікшування у гігантській студії».

JBL VTX, Wil Madera
JBL VTX, Wil Madera
JBL VTX, Wil Madera

Джастін Бібер вперше завітав із концертом в Індію. Його виступ у Мумбаї став головною літньою подією в для країни. Шоу було частиною 16-місячного світового турне Purpose World Tour, який артист відпрацював з системою JBL VTX25ll.

Ціле літо система JBL VTX20 відпрацювала на блискучій серії шоу в історичному меморіалі Auditorium War Memorial у центрі Нешвілла, штат Теннессі, США.

Залишайтеся з нами, адже завдяки JBL музика лунає у різних місцях по всьому світу протягом цілого року!

pro.komora.com за матеріалами pro.harman.com