ІнсталяціїПодіїТелерадіомовлення

JBL Professional на 56-й Церемонії нагородження премією Греммі

Оприлюднено

news_grammy_awards_2014_400x259Студійні монітори JBL Professional серії LSR6300 і лінійні масиви JBL VERTEC відповідали за звукове забезпечення на 56-й Церемонії нагородження премією Греммі.

До звукопідсилювальної системи у STAPLES центрі ввійшли лінійні масиви JBL VERTEC, а студійні монітори JBL LSR6300 були використані у Кімнаті Телевізійного Комітету.

Церемонія нагородження транслювалася наживо у HD якості, з об’ємним звуком 5.1 на каналі CBS. Аудиторія становила понад 28,5 мільйонів глядачів. Ведучим церемонії став LL Cool J, а серед виконавців були такі зірки, як: Paul McCartney і Ringo Starr, Madonna, Beyonce, Jay-Z, Bruno Mars, Katy Perry та інші. Macklemore та Ryan Lewis стали переможцями у категорії “Найкращий Новий Виконавець”, Lorde отримала винагороду “Пісня Року” за пісню “Royals,” а найкращим альбомом визнано “Get Lucky” від Daft Punk.

Окрім того, обладнання від компанії Lexicon отримало технічну винагороду Греммі за видатні досягнення у галузі звукозапису.

Головна система звукопідсилення шоу складалася з чотирьох масивів, кожен по 12 гучномовців VERTEC VT4889, та двох масивів по шість сабвуферів VT4880A. Для фронтального звукового покриття було застосовано 12 гучномовців JBL VRX932.

STAPLES центр має перманентну інстальовану звукову систему, що також була використана під час шоу. Вона включає вісім масивів, кожен від 11 до 13 кабінетів JBL VT4889DP-DA, а також два кластери по чотири гучномовці VT4889DP-DA, налаштованих для покриття задньої частини слухацьких зон. За низькі частоти також відповідали чотири масиви сабвуферів, по шість JBL VT4880A у кожному.

У Кімнаті Телевізійного Комітету Майкл Еббот, директор із аудіо на церемонії Греммі, та працівники Академії Звукозапису використовували п’ять студійних моніторів JBL серії LSR6328P і два сабвуфери LSR6312SP, щоб прослуховувати мікс шоу в онлайн режимі. “Увага до деталей — це найважливіше під час трансляції, і це шоу не стало винятком”, – розповідає Еббот. “Завдяки точності відтворення звуку моніторами LSR6300 та технології RMC (Room Mode Correction) ми мали змогу почути кожен нюанс під час виступів”.