Статті

JBL Control CRV: преміальне аудіорішення та нестандартний дизайн для комерційних інсталяцій

Оприлюднено

Усі вже звикли до класичних вбудованих акустичних систем, які, зазвичай, використовують з метою озвучення комерційних об'єктів - кафе, фітнес-центрів, салонів краси та ін. Головним завданням у подібних випадках є забезпечити фонове відтворення і якомога краще «розчинити» колонки в інтер'єрі, тобто зробити їх максимально непомітними. А ось в оригінальній акустиці JBL CRV можливості значно ширші - вони здатні забезпечити високий рівень звучання, а також доповнити інтер'єр завдяки нестандартному корпусу та особливим технічним рішенням.

JBL Control CRV чорного кольору
JBL Control CRV чорного кольору
JBL Control CRV чорного кольору

Перше, що дійсно дивує під час ознайомлення із JBL Control CRV - форма корпусу. Це чверть кола, виконана із пластику білого або чорного кольору, з динаміками на зовнішній стороні і клемами на внутрішній. Є 2 переваги такого вигнутого корпусу: по-перше, кут випромінювання звукових хвиль значно ширший (це дозволяє озвучити однією колонкою більшу площу), по-друге, це широкі можливості конфігурації та установки. Про останнє детальніше.

Control CRV ідеально вписується у кути (при цьому акустична система розташовується горизонтально). В такому положенні колонка отримує додаткове підсилення від обох стін. JBL Control CRV можна монтувати у будь-якому іншому місці стіни вертикально (найкраще – на стику зі стелею). За необхідності, декілька колонок можна об'єднати у так звані кластери. Наприклад, це дуже актуально на великих просторах, де під час встановлення на стіну можна використати 2 CRV, які утворюють півколо. А на відкритому просторі або за відсутності стін можна об'єднати 4 моделі і отримати звучання на всі 360 градусів (кріплення має здійснюватися або на стовп, або на стелю).

Існує можливість закріпити систему на зовнішній кут, ну і банально - її можна просто покласти на полицю як в горизонтальній, так і у вертикальній орієнтації. Усі ці варіанти дозволяють покрити майже будь-які потреби кафе, ресторану, магазину або іншого сучасного закладу, де необхідно досягнути відмінного звучання і при цьому колонки мають виглядати оригінально та забезпечувати зручні варіанти інсталяції.

Високий рівень звучання JBL Control CRV досягнуто завдяки високотехнологічній конструкції. Під захисною сіткою на зовнішній стороні сховані два 100-мм СЧ/НЧ-динаміки із технологією Polyplas (спеціальне полімерне покриття, що підвищує жорсткість дифузора). У них великі 32-мм звукові котушки, намотка яких виконана на спеціальних алюмінієвих ребрах для максимального відведення тепла, а магнітна система зроблена з неодиму, що забезпечує хорошу потужність і мінімальний розмір, що дуже важливо для компактних систем. Між цими двома динаміками встановлений 19-мм твітер з титановим покриттям. Він також обладнаний неодимовими магнітами і встановлений у глибині спеціального хвилеводу, що розширює кути випромінювання звукових хвиль.

JBL Control CRV може працювати як класична низькоомна акустика (опір 4 Ом), так і як трансформаторна в режимах 70 або 100 В.

Потужність акустичної системи в піку складає 300 Вт, що досить практично для будь-яких комерційних завдань за винятком озвучування ковзанок і стадіонів. Що стосується відкритого простору - колонки обладнані захистом IP34 від зовнішнього впливу. І хоча встановлювати їх під відкритим небом не варто, під дахом вони прекрасно почуватимуться і на відкритому повітрі.

pro.komora.com за матеріалами aveport