Звукове (музичне) обладнання для вулиці

Звукова апаратура для вулиці – сьогодні це модно, цікаво і приємно для слуху. Водночас, цей напрям пов’язаний з викликами, які становлять атмосферні явища та акустичні особливості відкритого простору. Слід професійно підійти до підбору апаратури, проявити майстерність, здійснюючи монтаж звукового обладнання на вулиці. І тоді, як винагороду за старання, отримаєте класне звучання, що гідно виконає будь-яке завдання: розважальне, рекламне, інформативне тощо.

Причин озвучити вулицю може бути багато, залежно від локації, її завдань та філософії власників. Відповідно, для унікальної задачі слід підбирати унікальний комплект звукової апаратури. Для одного рішення підійдуть невеликі колонки з хорошим звуком. Для іншого – масштабніша звукова апаратура.

Проте якого б розміру і формату не обрати обладнання, мета завжди залишається одна – забезпечити професійний звук. І для її досягнення потрібно не лише підібрати оптимальний комплект. Слід правильно спроектувати і здійснити монтаж звукового обладнання. Від професійності цього етапу залежить дуже багато. Адже купити професійне звукове обладнання і неправильно зкомутувати його або розмістити без врахування акустичних властивостей локації означає звести нанівець широкі можливості якісної техніки.

Українсько-Британське спільне підприємство «Комора» є офіційним представником корпорації, ім’я якої в усьому світі є синонімом надійності та безкомпромісної якості – Harman Professional. Ми беремося за вирішення завдань будь-якої складності, пропонуючи неповторні професійні рішення, які ми втілюємо на всіх етапах: від огляду локації та підбору апаратури, до інсталяції, супроводу та обслуговування.