Звукове обладнання для актового залу

Звукова апаратура для актового залу повинна бути універсальною. Вона має бути підібрана і налаштована таким чином, щоб з готовністю виконувати різнопланові завдання. Спектр цих задач такий же широкий, як і гамма можливих використань актового залу.

Професійне рішення для такого роду локації означає, що музикальне звукове обладнання якісно відтворює і звучання живих інструментів, і фонограм, і чітко передає артикуляцію людського голосу. Тому, коли йдеться про обладнання актової зали – очевидним виявляється обрати якість і довговічність – і купити професійний звук.

Сама по собі апаратура звукова чи світлова ще не створює завершеності у процесі звукового забезпечення. Необхідно її правильно розмістити, прокласти комутацію і налаштувати. Підвалини цього етапу закладаються ще раніше – перед тим, як обрано конкретне звукове обладнання. Адже спершу, здійснюється акустичне обстеження об’єкта, на основі якої складається специфікація і підбирається техніка. І вже потім вона інсталюється і синхронізується в єдине ціле.

Українсько-Британське спільне підприємство «Комора» є офіційним представником корпорації, ім’я якої в усьому світі є синонімом надійності та безкомпромісної якості – Harman Professional.  З нами Ви можете не тільки купити звукову апаратуру, але розраховувати на справжнє професійне рішення, з усіма його складниками: фаховим підбором обладнання, його поставкою, інсталяцією, супроводом та обслуговуванням.