Світлове та звукове обладнання для караоке

Усім відомо, що спів надзвичайно ефективно знімає напругу, стрес, відчуття втоми. А ці явища стали незмінними супутниками сучасного пришвидшеного урбанізованого життя. Недаремно наші прабатьки часто співали під час праці. Крім того, сучасні реалії збагатилися також й іншими різноманітними мотиваціями до співу: співом в задоволення, любительським вокалом та і просто гарним проведенням часу. Відтак перед караоке баром стоїть серйозне завдання: задовільнити усі ці різноманітні потреби відвідувачів. І для цього необхідна якісна акустика для караоке бару.

Купити обладнання для бару – відповідальна справа, та підібрати апаратуру для караоке бару є ще складнішим завданням, з огляду на специфіку закладу. Для того, щоб облаштувати по-справжньому особливий заклад, недостатньо придбати колонки для караоке бару. Справа тут полягає не у їхній ціні та якості – йдеться про масштабність підходу. Для того, щоб створити справді хороший караоке бар, замало купити апаратуру – потрібне глобальне професійне рішення.

А таке рішення включатиме в себе акустичне обстеження об’єкта, проектування акустичного оформлення, підбір техніки: в хід йде тільки якісне світлове і звукове обладнання для бару, монтаж обладнання, і (що принципово важливо!) – сервісне обслуговування. Таким чином, акустика для бару та світло прослужать якомога довше, а професійний підхід зробить караоке бар особливим і несхожим на інші.

Українсько-Британське спільне підприємство «Комора» є офіційним представником корпорації, ім’я якої в усьому світі є синонімом надійності та безкомпромісної якості – Harman Professional. Наші спеціалісти запропонують Вам унікальне професійне рішення з усіма його компонентами, висококласні акустичні системи для бару, першокласне світлове забезпечення, інсталяційні роботи, супровід і профілактику техніки.