Професійне звукове обладнання для концертів

Професійне звукове обладнання для концертів подібне до двигуна автомобіля. Класний двигун дає машині швидкість та потужність, наповнює її енергією для руху. Так само і висококласна концертна апаратура – з натиском та великою внутрішньою силою рухає виступ вперед.

Апаратура для концерту сьогодні найбільш різноманітна: концертні акустичні системи, підсилювачі, мікшерні пульти, системи обробки звуку на будь-який смак. Але замало купити концертне обладнання. Його потрібно професійно проінсталювати і налаштувати.

Без фахового підходу, концертна апаратура купити яку в наші дні доволі просто, не зможе розкрити весь свій потенціал. Без правильного догляду дорогоцінна квітка не розцвіте. Саме тому, важливо не просто придбати комплект концертної апаратури, але і спершу правильно його підібрати, а потім – розмістити, зкомутувати та здійснити налаштування.

Українсько-Британське спільне підприємство «Комора» є офіційним представником корпорації, ім’я якої в усьому світі є синонімом надійності та безкомпромісної якості – Harman Professional.  Ми забезпечуємо комплексне вирішення питання звукового забезпечення концерту на всіх етапах: від акустичного обстеження та формування специфікації до інсталяції та гарантійного обслуговування.