Студійне музичне обладнання

Студійне музичне обладнання – вже саме по собі це словосполучення відлунює професіоналізмом. Адже коли йдеться про студію – йдеться про колиску звуку. Відтак, для того, щоб створювати професійний звук, необхідна професійна музична апаратура.

Студійне обладнання – поняття ємнісне. До нього включені студійні монітори, мікрофони, передпідсилювачі, навушники, рекордери, контролери і тощо. Проте для облаштування студії недостатньо просто купити музичне обладнання. Його необхідно правильно розмістити, прокласти комутацію і налаштувати – щоби всі пристрої функціонували як єдине ціле.

Також важливо наперед визначитися із завданнями студії для того, щоб підібрати відповідний комплект музичного обладнання. Якщо йдеться про одночасний запис декількох потоків даних з мінімальною затримкою, то це одна комбінація техніки. Якщо ж мова йде про запис одного-двох каналів – то цей комплект вже інакший.

Українсько-Британське спільне підприємство «Комора» є офіційним представником корпорації, ім’я якої в усьому світі є синонімом надійності та безкомпромісної якості – Harman Professional.  У нас Ви можете не просто купити музикальну апаратуру для студії, але отримати повноцінне професійне рішення: комплексний підхід до справи, починаючи від акустичного обстеження об’єкта і підготовки специфікації, закінчуючи інсталяцією обладнання і гарантійним обслуговуванням.