Звукове обладнання для фонової музики

Звукове обладнання для фонової музики покликане бути легким і ненав’язливим супроводом. Його завданням є створити настрій. Не завоювати простір потужною хвилею, подібно до сценічної апаратури, а лагідно доповнити інтер’єр та загальний стиль закладу.

З технічної точки зору, сьогодні існує надзвичайно широкий вибір. В залежності від концепції площадки, можна використовувати як універсальні, так й інсталяційні акустичні системи. Більше того, сучасна індустрія пропонує велику кількість форм приладів, завдяки чому їх можна гармонійно вписати в будь-який інтер’єр. Ця властивість приємна для ока. Але головним завданням, погодьтеся, все ж залишається звук. І в ідеалі це повинен бути професійний звук.

Взагалі поняття обладнання і звук мають причино-наслідковий зв’язок. Те, що для досягнення якісного звучання слід використовувати якісну апаратуру – є зрозумілою аксіомою. Але сама по-собі професійна звукова апаратура не дає бажаного результату. Справді якісний фоновий звук, який відповідає усім вимогам до себе – це результат кропіткої, багаторівневої праці спеціалістів. Це акустичне обстеження об’єкта, підбір відповідного обладнання, інсталяція, навчання персоналу, супровід техніки та її обслуговування. Це – повноцінний звуковий дизайн. Це – справжнє професійне рішення.

Українсько-Британське спільне підприємство «Комора» є офіційним представником корпорації, ім’я якої в усьому світі є синонімом надійності та безкомпромісної якості – Harman Professional.  Ми допоможемо підібрати комплект звукової апаратури, оптимальний для Вашої локації, здійснимо поставку і монтаж звукового обладнання, а також подальше гарантійне обслуговування.