Інсталяційний відділ

Українсько-Британське спільне підприємство «Комора» займається інсталяціями професійного звукового та світлового обладнання корпорації Harman Professional. Ми комплексно підходимо до кожного об’єкта – від невеликого кафе до масштабного торгового центру – та забезпечуємо оптимальне рішення, виходячи з потреб замовника.

Поетапний підхід до звукового та світлового оснащення вашого об’єкта

1. Проводимо акустичне обстеження об’єкта ∼1 день

Ми проводимо акустичні виміри та складаємо специфікацію обладнання, використовуючи сучасне програмне забезпечення.

2. Надаємо вам рекомендації щодо акустичного оформлення приміщення ∼ 2-3 дні

Другий етап включає в себе підбір матеріалів, створення проектної документації та супровід проекту спеціалістами «Комори».

3. Підбираємо обладнання ∼1 день

Ми пропонуємо нашим клієнтам продукцію світового лідера звукового та світлового обладнання – корпорації брендів Harman Professional: акустичні системи JBL Professional, підсилювачі Crown Audio, процесори dbx та BSS, мікшерні пульти Studer та Soundcraft, світло Martin. Перелік обладнання ми формуємо відповідно до ваших потреб, мети закладу та бюджету. Формуючи пропозиції, ми представляємо вам модель звукового покриття залу. Ми виходимо з нашого досвіду роботи з подібними об’єктами та завжди запропонуємо вам оптимальне рішення світлового та звукового оформлення.

4. Монтуємо обладнання  ∼ термін залежить від наявності

Монтаж включає в себе такі етапи:

- Прокладання комутації

- Монтаж обладнання та його налаштування

- Навчання персоналу

Ми відповідаємо за зроблену роботу та для уникнення форс-мажорних ситуацій пропонуємо вам додаткову підтримку світло- та звукотехнічних спеціалістів компанії «Комора».

5. Гарантуємо сервісне обслуговування

У терміни, визначені договором, ми виконуємо профілактичні перевірки встановленого обладнання протягом року, щоб забезпечити довший термін його експлуатації. Крім того, за вимогою наші спеціалісти виїдуть до вас, щоб швидко та якісно полагодити обладнання, яке вийшло з ладу. Ми проводимо оперативний ремонт в гарантійний та післягарантійний термін в авторизованому сервісному центрі Harman Professional.