JBL Professional оновив HiQnet Performance Manager до версії 2.1

Оприлюднено Оприлюднено в Новинки

JBL Professional від HARMAN оголосив про оновлення програмного забезпечення JBL HiQnet Performance Manager™ 2.1, пропонуючи нові потужні інструменти для керування та налаштування систем підсилення звуку. Нова версія Performance Manager інтегрує безпосередньо у власну робочу область всесвітньо відоме програмне забезпечення з вимірювання та оптимізації звукових систем Smaart® від Rational Acoustic, надаючи звукорежисерам та інженерам доступ до всіх показників у режимі реального часу.

JBL_PM2.1_01

Програма Smaart є широко використовуваним та найпростішим професійним інструментом для контролю звукових систем в режимі реального часу. Вона здійснює двоканальне вимірювання, базоване на FFT (швидкому перетворенні Фур’є), яке дозволяє інженерам діагностувати та швидко вирішувати проблеми, маючи у своєму розпорядженні доступний інтерфейс, який об’єднує вимірювання, аналіз та фіксацію даних.

Звукорежисери та саунд-інженери, можуть використовувати Smaart для ідентифікації потрібних їм тонів та частот, наприклад для вирішення таких завдань як подавлення зворотного зв’язку або еквалізації. Системні інженери можуть застосувати Smaart для прискорення і спрощення процесів налаштування акустичних систем JBL у робочому середовищі.

Крім інтеграції програмного забезпечення Smaart, Performance Manager 2.1 вирізняється абсолютно новим режимом Go-Online, який пропонує більш інтуїтивні налаштування для синхронізації системи та управління мережевими пристроями. Нова контрольна панель лінійних масивів дозволяє використовувати Line Array Calculator (ключовий інструмент для системної конфігурації) у значно простішому виконанні. Насамкінець, ряд виправлених помилок та поліпшення продуктивності програмного забезпечення відобразиться на досвіді користувачів, а також на швидкості та простоті використання Performance Manager 2.1.

Переглянути особливості нової версії Performance Manager 2.1 та завантажити програму >>>

pro.komora.com за матеріалами harmanprogroup.blogspot.de