Новинки

Огляд нових професійних навушників AKG K371

Оприлюднено

Перші навушники AKG з’явилися на ринку у 1949 році. З того часу, вони здобули славу продукції високої якості. Навушники та мікрофони AKG використовували у турах та під час звукозапису ціла низка знаменитих артистів: починаючи від Френка Сінатри, групи The Rolling Stones – до сучасного американського репера Каньє.

Пропонуємо вам ближче познайомимося з якістю компанії AKG через огляд професійних навушників AKG K371.

Комплектація:

  • Навушники AKG K371;
  • Три знімні кабелі (один прямий кабель – 3 метри, один прямий кабель – 1.2 метри, один витий кабель – 3 метри)
  • Адаптер роз’єму від 3,5 мм до 6,35 мм;
  • Сумка для перенесення;
  • Документація.

Дизайн AKG K371

Вигляд та відчуття

Навушники AKG K371 приємні на дотик. Чорне матове покриття з дрібними срібними деталями надає їм елегантного і сучасного вигляду. Цікавий дизайн розширювачів підсилює враження від стилю навушників, а також – їхню загальну міцність. Навушники AKG K371 складаються, але не завдяки звичайній шарнірній конструкції. Конструкція розширювачів дозволяє чашам навушників обертатися всередину, що знімає велику кількість потенційного навантаження на з’єднання. Крім того, всі деталі підсилені металом, що значно підвищує їхню надійність.

Комфорт і форма

Тримаючи в руках AKG K371, дещо відчутною є їхня вага, та в кінцевому підсумку – модель видається надійною і легкою. На нижній стороні ободу знаходиться м’яка силіконова підкладка. Крім того, форма і розмір ободу підійде для найрізноманітніших типів форми голови. Виключення можуть становити хіба що діти. Відрегульовані на мінімальному рівні, навушники чудово «сядуть» на порівняно невелику голову дорослої людини.

Сила стискання моделі доволі м’яка, тож навушники «сидять» легко і зручно. Хоча інколи і може здаватися, що певний тиск зосереджений у верхній частині голови. Амбушури навушників виготовлені із піни з ефектом пам’яті та покриті м’яким матеріалом. Однак,  амбушури мають досить великий отвір посередині. Люди з невеликими вухами можуть, надягнувши навушники, торкатися чаші.

Драйвер

Драйвери навушників AKG K371 – це потужні 50-мм динамічні драйвери. Їх діафрагми виконані з титановим покриттям, а звукові котушки – з чистої міді.

Кабелі

Навушники AKG K371 постачаються у комплекті з трьома різними кабелями: один прямий кабель – 3 метри, один прямий кабель – 1.2 метри, один витий кабель – 3 метри. Усі вони є міцними і мають професійні, габаритні кінці. Кожен кабель кріпиться до лівої чаші через роз’єм міні-XLR.

Звучання AKG K371

Низькі частоти

Низькі частоти AKG K371 мають приємне відчуття додаткової енергії з підсиленням сигналу до 30 Гц. Як результат, звучання ударних, низів синтезатора та інших низькочастотних інструментів виглядає насиченим і має правильне розширення. Крім того, навушники інколи продукують імпульси до 80 Гц. Цей імпульс забезпечує натиск та відчуття насиченості низьких частот, зберігаючи  відповідний рівень у міксі.

Наприклад, під час прослуховування пісні Normal від Conor Oberst та Mystic Valley Band, ударні звучать сильно і насичено. Це займає трохи більше додаткового простору, ніж зазвичай, але все ж підсилює відокремлення їх звучання від басів та інших інструментів середнього діапазону. Звук створює легке відчуття розширення, що справляє емоційний вплив. А завдяки насиченості низів та зв’язку з партією бас-гітари це дозволяє якісно передати ритм пісні.

Середні частоти

Середні частоти навушників AKG 371 мають певний акцент на верхніх рівнях регістру. Звучання вокалу, а також атака ударних та струнних інструментів вдосконалені завдяки підсиленню у 2-3 кГц. І хоча таке підвищення по відношенню до середньо-частотного діапазону робить загальну звукову сигнатуру менш щільною, навушники підтримують гармонійність звучання. Насправді, напевно, існує стійке відчуття розмежування між середніми та високими середніми частотами через урізання основи високих середніх частот до  900 Гц – 1 кГц. Крім того, високі середні частоти дещо відокремлені від високих частот завдяки ще одному урізанню 4-5 кГц.

Наприклад, під час прослуховування пісні Mercy Now від Mary Gauthier, високі струни, а також вокал звучать підкреслено. Крім того, підкреслено звучать і скрипки та мандоліни, і звучання їх спрямовується радше до високих частот. Проте бас-гітара забезпечує відчуття фундаментальної повноти, підтримуючи звучання інших інструментів.

Високі частоти

Подібно до середнього діапазону, високі частоти навушників AKG K371 спрямовуються вгору. Модель здатна підтримувати відчуття гармонійного ладу звучання. Підсилення в районі 7-8 кГц забезпечує текстуру звучання перкусії, тарілок, вокалу, струнних та духових. На додачу, підсилення в районі 11-12 кГц створює загальне відчуття підйому у звучанні тарілок та відчуття простору для звучання міксу в цілому.

Наприклад, під час прослуховування пісні Miles Runs the Voodoo Down, складається враження, що звучання духових інструментів є підкресленим. Однак кожна тарілка звучить так, що їх легко можна розрізнити. Звучання всіх інструментів спрямовується до верхніх частот.

Акустичне відображення

Акустичне відображення навушників AKG K371 має значний показник високих частот завдяки високочастотному та низькочастотному розширенням. І завдяки деякій відокремленості ділянок низьких, середніх і високих частот, поділ по висоті також є виразним. Відчуття ширини звуку хороше, але не надмірне. Особливе враження справляє глибина звучання цих навушників.

Наприклад, під час прослуховування пісні Djadja від Aya Nakamura, чітко чутно реверберацію, затримку та інші часові ефекти, що допомагає ясно визначити кожен інструмент у просторі. Крім того, цікавим є відчуття від прослуховування вокалу: він безумовно відчувається, але не занадто висунутий вперед. Це відчуття під час прослуховування чудово контрастує з віддаленим звучанням клавішних інструментів. Відчуття висоти звучання є значним.

Підсумок

Підсумовуючи огляд цієї моделі, можна стверджувати: якість і можливості навушників AKG K371 суттєво перевершують їхню ціну. Модель надзвичайно добре сконструйована, володіє відмінною гармонійністю звучання та впливу. Крім того, навушники мають приємне відчуття розширення та акустичного відображення, що перевершують їхню цінову категорію.

MajorHIFI