Події

5 нових вебінарів від Harman Pro: інсталяційна акустика, еволюція нічних клубів та все про роз’єми RJ45 [5 листопада – 15 грудня 2020]

Оприлюднено

Пропонуємо вам добірку цікавих вебінарів для всіх, хто працює у сфері професійного звуку та світла. Вебінари проводять фахівці Harman Professional англійською мовою.


Вирівнювання сабвуфера із системами повного діапазону по часу

5 листопада 2020 р., 21:00 за київським часом

На цьому вебінарі ми дослідимо вирівнювання сабвуферів по часу залежно від енергії і частоти. Ми розглянемо оптимізацію вирівнювання в трьох вимірах та сумарну частоту, виходячи з максимально можливої ​​величини аудиторії.

Реєстрація >>

Еволюція нічних клубів та архітектурних споруд

11 листопада 2020 р., 19:00 за київським часом

Цей вебінар дасть інформацію про еволюцію аналогових та автоматизованих систем освітлення та про те, як це революціонізувало нашу галузь та дало змогу розвинути розважальні технології в системі архітектурного освітлення.

Реєстрація >>

Як здійснити швидкий саундчек

19 листопада 2020 р., 21:00 за київським часом

Розповімо про те, як швидко переналаштуватися від студійного середовища до живої сцени. Тема включає різні налаштування еквалайзера та динаміків для кожного простору.

Реєстрація >>

Основи інсталяційної акустики

3 грудня 2020 р., 19:00 за київським часом

Цей вебінар розгляне невеликі та середні аудіоінсталяції, вибір правильного обладнання, дотримання бюджетів, відповідність естетиці, планування та встановлення систем.

Реєстрація >>

Cat5 / Cat5S, роз’єми RJ45 та корпуси Ethercon

15 грудня 2020 р., 20:00 за київським часом

Тема вебінару охопить цифрові роз’єми, починаючи з кабелів Cat5 і Cat5S, роз’ємів RJ45, корпусів Ethercon та Cat6 та специфічних роз’ємів.

Реєстрація >>